ComNet Multimedia logo Pragniemy poinformować, że firma ComNet Multimedia we współpracy ze Starostwem Powiatowym wybudowała na terenie gminy główny odcinek sieci światłowodowej. Proces ten zwieńczony został powieszeniem kabla światłowodowego na słupach niskiego napięcia w wyznaczonych miejscowościach.

W ten sposób powstał szkielet Wieruszowskich Sieci Światłowodowych (w2s).Na rerenie naszej Gminy są to następujące miejscowości:
Nowy Ochędzyn, Kopaniny, Tyble, Kolonia Sokolniki, Sokolniki, Bagatelka.

Dzięki w2s mają możlowość dostępu do szybkiego i stabilnego INTERNETU oraz telewizji nowej generacji, cyfrowej telefonii oraz monitoringu wizyjnego. W późniejszym czasie sieć będzie rozbudowywana o kolejne miejscowości.

Światłowód doprowadzony do domu to przede wszystkim wysokie i gwarantowane prędkości, stabilność działania, bezpieczeństwo i znikoma awaryjność.
Internet dostępny jest w 4 różnych prędkościach od 50 Mb/s do 500 Mb/s, a telewizja i telefonia oferowana jest w 2 wariantach. Każdy użytkownik otrzymuje Router WiFi w ramach aktywacji bez dodatkowych kosztów. Usługi dostępne są w 3 wariantach terminowych (z umową na 24 i 12 miesięcy oraz bezterminowo).

Osoby zainteresowane skorzystaniem z oferty i doprowadzeniem światłowodu do budynku zapraszamy na stronę operatora pod adresem www.w2s.net.pl oraz do kontaktu pod numerem: 62 636 4444 lub drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Biuro Obsługi Klienta mieszczące się w Wieruszowie w tzw trójkątach (Rynek 27-29/23).

Realizowany projekt Szerokopasmowy Wieruszów - budowa sieci światłowodowej na terenie powiatu Wieruszowskiego jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w Ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka oraz otrzymał Patronat Starostwa Powiatowego.

źródło: ComNet Multimedia