Urząd Gminy w Sokolnikach
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 1
98-420 Sokolniki

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  www.sokolniki.pl
nr tel. 627845159; fax 627845194
godziny urzędowania:

Poniedziałek 7.30 do 15.30
Wtorek 7.30 do 17.00
Środa 7.30 do 15.30
Czwartek 7.30 do 15.30
Piątek 7.30 do 14.00
 


Wójt – Sylwester Skrzypek
I piętro pokój nr 8
Nr tel. 627845159, 697064250

Przewodniczący Rady Rafał Prukop
dyżur w każdy poniedziałek w godzinach 14:00 - 16:00
I piętro, pokój nr 2

Zastępca Wójta  – Henryk Niedźwiecki
I piętro pokój nr 10
Nr tel. 627846101, 798227146

Skarbnik – Barbara Sawicka
II piętro pokój nr 19
Nr tel. 626262217; 697064240
 
Sekretarz – Lidia Beljulji
I piętro pokój nr 9
Nr tel. 627845159, 697064261
Urząd Stanu Cywilnego

Kierownik – Aurelia Olek
I piętro pokój nr 6
Nr tel. 627845107; 697064249

Inspektor ds. dowodów osobistych ewidencji ludności – Katarzyna Krzyżanowska
I piętro pokój nr 5
Nr tel. 627845107, 533168596

Referat Organizacyjny
Kierownik – Lidia Beljulji
I piętro pokój nr 9
Nr tel. 627845159, 697064261
 
Podinspektor ds. obsługi sekretariatu – Iwona Kapral
I piętro pokój nr 7
Nr tel. 627845159, 697064284

Inspektor ds. ewidencji działalności gospodarczej – Katarzyna Krzyżanowska
I piętro pokój nr 5
Nr tel. 627845107, 533168596

Pomoc administracyjna - Monika Herbeć
I piętro pokój nr 7
Nr tel. 627845159
 
Pomoc administracyjna - Kamila Kęsiak
I piętro pokój nr 7
Nr tel. 627845159
Inspektor ds. informatyzacji i nowych technologii – Łukasz Zychla
II piętro pokój nr 12
Nr tel. 627845159
Referat Oświaty
 
Kierownik – Ewelina Kos
II piętro pokój nr 11
Nr tel. 62 6262225, 697064262
 
Główna księgowa ds. oświaty - Justyna Oleś - Brylak
II piętro pokój nr 14
Nr tel. 62 6262210 697064285
 
Podinspektor ds. kadr, płac i sprawozdawczości szkół - Aneta Miłoch 
II pietro pokój nr 15
Nr tel. 62 6262210, 697064285
 
Podinspektor ds. kadr, płac i sprawozdawczości szkół - Agnieszka Urbaś 
II pietro pokój nr 15
Nr tel. 62 6262210, 697064285
 
 
Referat Inwestycji i Rozwoju Gminy
 
Kierownik – Rafał Barszczewski
Parter pokój nr 1
Nr tel. 627845121, 533365865
 
 
Referat Finansów i Podatków
 

Kierownik – Barbara Sawicka

II piętro pokój nr 19
Nr tel. 626262217; 697064240

Podinspektor ds. księgowości budżetowej – Edyta Jarząbek

II piętro pokój nr 18
Nr tel. 626262219

Podinspektor ds. budżetu i wynagrodzeń – Dorota Golec
II piętro pokój nr 18
Nr tel. 626262219

 
Inspektor ds. księgowości podatkowej i egzekucji – Małgorzata Okoń
II piętro pokój nr 17
Nr tel. 626262218
 
Podinspektor ds. kontroli podatkowej i egzekucji - Dominika Ignasiak
II piętro pokój nr 17
Nr tel. 626262218

Podinspektor ds. wymiaru podatków – Krystyna Kałuża
II piętro pokój nr 16
Nr tel. 627845166

Podinspektor ds. księgowości i rozliczeń – Ilona Mączka
II piętro pokój nr 16
Nr tel. 627845166

 

Referat Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska

 
Kierownik  – Henryk Niedźwiecki
I piętro pokój nr 10
Nr tel. 627846101; 798227146
 
Podinspektor ds. infrastruktury technicznej i ppoż. – Mariusz Figiel
I piętro pokój nr 10
Nr tel. 627846101, 697064291
 
Podinspektor ds. gospodarki przestrzennej, ochrony środowiska i rolnictwa – Marzena Kasprzak
I piętro pokój nr 10
Nr tel. 627846101; 697064270
 
Podinspektor ds. gospodarki nieruchomościami i zamówień publicznych – Jolanta Cieśla
I piętro pokój nr 10
Nr tel. 627846101
 
Samodzielne stanowiska:

Inspektor ds. bhp, OC, spraw wojskowych i transportu; Pełnomocnik ds. ochrony informacji niejawnych – Henryk Zioło
I piętro pokój nr 3
Nr tel. 697064290

Radca Prawny Radosław Karczmar 
I piętro pokój nr 2

 
Szczegółowe informacje na temat struktury oraz pracy Urzędu można znaleźć na stronie BIP