Dzień kobiet w GOSiT 5 marca w sali GOKSiT w Sokolnikach świętowaliśmy Dzień Kobiet nie zapominając również o Mężczyznach, których święto przypada 2 dni później.

W programie artystycznym wystąpiło Towarzystwo Aktywnych Kobiet z najnowszym przedstawieniem „Zabobony i przesądy w chłopskiej chacie”. Nie zabrakło muzyki, przy której można było przenieść się do okresu legendarnej grupy „Bee Gees” oraz wspólnie z solistkami zanucić piosenki Eleni, czy też Anny Jantar.
Wysłuchaliśmy kilku wierszy autorstwa Pani Janiny Owczarek.
Polały się również łzy, ale nie były to łzy smutku - na szczęście. Do płaczu uczestników biesiady doprowadziły dowcipy oraz skecz p.t. „Gabryśka”.
Na scenie swoje umiejętności zaprezentowali również akordeoniści Mateusz i Andrzej Pośladowie oraz Grzegorz Olszewski i Roman Sawicki.
Wszystko to przyczyniło się do uroczystego i przyjemnego
uczczenia Święta Kobiet i Mężczyzn, które corocznie cieszy się dużym zainteresowaniem nie tylko ze strony mieszkańców naszej gminy, co nas ogromnie cieszy i dodaje skrzydeł do dalszej pracy.
Organizatorami biesiady byli: GOKSiT w Sokolnikach, Towarzystwo Aktywnych Kobiet oraz Gmina Sokolniki, która ufundowała słodki poczęstunek dla biesiadników.
Dziękujemy wszystkim wykonawcom programu artystycznego oraz tym, którzy zaszczycili nas swoją obecnością i zapraszamy serdecznie na kolejną biesiadę.

Zofia Siwik