Gminny Turniej Tańca 12 czerwca w GOKSiT w Sokolnikach odbył się Gminny Turniej Tańca, w którym wzięli udział uczestnicy zajęć tanecznych prowadzonych w GOKSiT w Sokolnikach przez instruktora tańca Panią Marzenę Rogalińską.

Młodzi tancerze, niektórzy po raz pierwszy, mogli poczuć smak turniejowych emocji i niepowtarzalną atmosferę tanecznych zmagań, które trwały ponad 2 godziny.
Na scenie uczestnicy turnieju zaprezentowali w przepięknych strojach 15 układów tanecznych, m.in. "Polonez", "Smerfy", "Piraci", "Hindusi", "Formacja Hip-Hop", "Black Magic".
Jury w składzie: Pani Ewelina Wójciak - Ścigała, Pani Kamila Choma oraz Pani Kinga Siwik jednogłośnie przyznało wszystkim I miejsca, a tym samy złote medale. Mamy nadzieję, że to wyróżnienie zaowocuje dalszą pracą nad szlifowaniem tak pięknego talentu jakim jest taniec.
Składam serdeczne podziękowania:
- Pani Marzenie Rogalińskiej z Klubu Tańca "Madar" oraz Panu Wójtowi Gminy Sokolniki za za współorganizację turnieju,
- Pani Ewelinie Wójciak - Ścigała, właścicielce firmy kateringowej "LINDA", za ufundowanie medali,
- Państwu Magdalenie i Marianowi Raczyńskim, właścicielom firmy "MEDICA" z Osowy, za wsparcie finansowe turnieju,
- jurorom za poświęcony czas,
- Panu Jakubowi Mączka za obsługę sprzętu muzycznego,
- Rodzicom za pyszności, którymi wzbogacili "słodki stół".
W sposób szczególny dziękuję wszystkim uczestnikom turnieju za 2 godziny wspaniałego tanecznego show. Pokazaliście jak wiele emocji, nastrojów i przeżyć można przekazać poprzez taniec. Z niekłamanym zaskoczeniem obserwowaliśmy, jak kilka miesięcy treningu zaowocowało znajomością tak wielu układów i kroków.
Dziękuję również tym, którzy przyjęli nasze zaproszenie i wspólnie z nami mogli podziwiać te jakże emocjonujące, taneczne zmagania.
Do zobaczenia za rok.

Z pozdrowieniami -
Zofia Siwik - Dyrektor GOKSiT w Sokolnikach