wreczenie nagrod W dniu 30 października 2017 r. podczas XXX sesji Rady Gminy Sokolniki Wójt Gminy Sokolniki wraz z Przewodniczącym Rady Gminy oraz Dyrektorami Szkół dokonali uroczystego wręczenia stypendiów najzdolniejszym uczniom szkół podstawowych i gimnazjów , dla których organem prowadzącym jest Gmina Sokolniki.

 Najlepszymi w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Sokolnikach w minionym roku szkolnym okazali się:

1. Patrycja Krzyżostanek – uczennica klasy V Szkoły Podstawowej

2. Bartosz Sokołowski – uczeń klasy V Szkoły Podstawowej

3. Iga Kołodziej – uczennica klasy V Szkoły Podstawowej

4. Maciej Lerka – uczeń klasy III Gimnazjum

5. Maria Lerka – uczennica klasy I Gimnazjum

6. Katarzyna Świerczyńska – uczennica klasy I Gimnazjum

7. Dominika Krzyżostanek – uczennica klasy I Gimnazjum

Najlepszymi w Zespole Szkół w Starym Ochędzynie w minionym roku szkolnym okazali się:

1. Marcel Małecki – uczeń klasy VI Szkoły Podstawowej

2. Kacper Samulski – uczeń klasy VI Szkoły Podstawowej

Najlepszymi w Zespole Szkół w Pichlicach w minionym roku szkolnym okazali się:

1. Witold Rosiński – uczeń klasy V Szkoły Podstawowej

2. Nikola Samulska – uczennica klasy V Szkoły Podstawowej

3. Hubert Świerczyński – uczeń klasy V Szkoły Podstawowej

4. Zuzanna Madziała – uczennica klasy V Szkoły Podstawowej

Najlepszymi w Zespole Szkół w Walichnowach w minionym roku szkolnym okazali się:

1. Katarzyna Kowalewska – uczennica klasy VI Szkoły Podstawowej

2. Kacper Żóraw – uczeń klasy IV Szkoły Podstawowej

3. Karolina Siwik – uczennica klasy VI Szkoły Podstawowej

4. Eliza Lemiesz – uczennica klasy III Gimnazjum

5. Oskar Świdurski – uczeń klasy III Gimnazjum

6. Zuzanna Siwik – uczennica klasy II Gimnazjum

7. Katarzyna Figiel – uczennica klasy III Gimnazjum

Serdecznie gratulujemy całej dwudziestce stypendystów.

Słowa uznania kierujemy także do rodziców uzdolnionych dzieci oraz nauczycieli za pracę i trud włożony w przygotowanie uczniów do reprezentowania szkoły i Gminy Sokolniki w konkursach i turniejach.