Długodystansowe MP w BnO i Puchar Skierniewic Uczniowski Klub Sportowy „Grom” w Sokolnikach, rozpoczął swój sportowy sezon Długodystansowymi Mistrzostwami Polski w Biegu na Orientację, które odbyły się 08.04.2018r. w Nawojowej Górze woj. małopolskie.

Biegi przebiegały na bardzo zróżnicowanym terenie z pagórkami o wysokości do 380 m. n.p.m. , niewielkimi formami skalnymi wapienia górnojurajskiego i ciekawą mikrorzeźbą terenu. Nasz klub reprezentowali: Wiktor Żuraw i Jarosław Krzyzostanek, który zajął w końcowej klasyfikacji IX miejsce w Polsce.
Kolejny start naszej zawodniczki Justyny Garczarek w biegach na radioorientacjję sportową, odbył się w dniach 14-15 kwietnia w Skierniewicach k/Łodzi. Był to II Puchar Skierniewic w RS w międzynarodowej obsadzie. Startowali tam również zawodnicy z Litwy i Rosji. W biegu na 144 Mhz Justyna w swojej kategorii wiekowej zdobyła złoty medal.
Udział w zawodach był możliwy dzięki pomocy finansowej Gminy Sokolniki, za co bardzo dziękujemy.
Gratulujemy zawodnikom udanych startów i życzymy kolejnych sukcesów w rywalizacji sportowej.

UKS „Grom”

Długodystansowe MP w BnO i Puchar Skierniewic Długodystansowe MP w BnO i Puchar Skierniewic
Długodystansowe MP w BnO i Puchar Skierniewic Długodystansowe MP w BnO i Puchar Skierniewic

 

UKS „Grom”