Sokolniki podczas finału „Lokomotywą po wiedzę” W sobotę, 9 czerwca 2018 r., grupa dzieci z Gminy Sokolniki wzięła udział w podsumowaniu projektu „Lokomotywą po wiedzę”, który odbył się w Łódzkim Domu Kultury. Wszyscy uczestnicy otrzymali podziękowania i symboliczne nagrody.

Ponadto grupa z Sokolnik otrzymała wyróżnienie w kategorii: kostium. Ekologiczno-artystyczny projekt realizowany był od lutego do końca maja i obejmował warsztaty i konkurs. Marszałek województwa łódzkiego, Witold Stępień objął projekt patronatem honorowym, a partnerami były: Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi, Instytut Architektury i Urbanistyki Politechniki Łódzkiej oraz ponad 20 instytucji kultury z terenu województwa łódzkiego. Projekt został dofinansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

02 Finał projektu „Lokomotywą po wiedzę”

Składam serdeczne podziękowanie za współpracę wszystkim młodym uczestnikom biorącym udział w projekcie, Zespołowi Szkół im. Jana Pawła II w Sokolnikach oraz Panu Sylwestrowi Skrzypkowi, Wójtowi Gminy Sokolniki.


Roksana Krasoń
BPGS