Biegi na orientację W dniach 29-30 wrzesień zawodnicy klubów: UKS „Grom” Sokolniki, MUKS „Junior” Ochędzyn i GOK Galewice uczestniczyli w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w BnO w kat. KM-14.

Zawody ważne na tyle, że najlepsi zawodnicy z tych kategorii wiekowych generują punkty dla gminy i powiatu, które są wliczane do systemu Sportu Młodzieżowego na zlecenie Ministerstwa Sportu i Turystyki. W MMM obowiązuje podział na 4 strefy. Nasze województwo rywalizuje z województwem mazowieckim, podlaskim i lubelskim. W ciągu dwóch dni rozegrane były biegi klasyczne, sprinterskie i biegi sztafetowe. Nasz powiat reprezentowało 10 zawodników. Brązowy medal wywalczyła indywidualnie Emilia Domagała z UKS „Grom” w Sokolnikach i III miejsce dla sztafety reprezentującej powiat wieruszowski w składzie: Emilia Domagała, Patrycja Krzyżostanek (Grom Sokolniki) i Patrycja Janik(GOK Galewice). Wysokie VI miejsce zajęła Patrycja Janik (GOK Galewice), a na VII pozycji uplasowała się Patrycja Krzyżostanek ( UKS Grom Sokolniki). Pozostali zawodnicy zdobyli pojedyncze punkty co w efekcie przyniosło dwa puchary klubowe UKS Grom (IV miejsce), GOK Galewice (VI miejsce). Zawodnikom i szkoleniowcom gratulujemy i dziękujemy Gminie Sokolniki za pomoc finansową. Wyjazd na zawody był zorganizowany przy pomocy finansowej Gminy Sokolniki.