Biegi Kolejne zawody w BnO zakończone sukcesem naszych zawodników. Miały one miejsce dnia 5 października na terenie Leśnictwa Smardze oraz Stanicy Myśliwskiej w Różyczce k/Kępna

Były to zawody promujące aktywność fizyczną i zdrowy styl życia wśród dzieci i młodzieży powiatu kępińskiego. Uczestniczyli w nich wszyscy chętni również spoza powiatu. Powiat wieruszowski reprezentowały trzy kluby UKS „Grom” w Sokolnikach, MUKS „Junior” w Ochędzynie i GOK w Galewicach (28 zawodników). Przy pięknej pogodzie i miłej atmosferze nasi zawodnicy walcząc z własnymi słabościami pokonali wielu rówieśników co było uwieńczeniem ich całorocznej pracy w klubach. Za to należą im się słowa uznania i gratulacje z życzeniami dalszych sportowych sukcesów w swoich karierach sportowych. Szczególne wyróżnienie należy się najmłodszemu uczestnikowi tych zawodów reprezentujący klub „Grom” Sokolnik Konradowi Domagale, który został osobiście uhonorowany przez wójta gminy Trzcinica za udział „najmłodszego zawodnika” na tych zawodach. Wyjazd i uczestnictwo w zawodach było możliwe dzięki wsparciu finansowemu Gminy Sokolniki.
Wyniki: K-10 Krasoń Julia –III miejsce
M-10 Domagała Jakub – I miejsce
K-12 Cegiełka Milena – I miejsce, Kiełbik Nikola II miejsce
M-12 Narożny Kacper –I miejsce, Marszałek Alan – II miejsce
K-14 Domagała Emilia–I miejsce, Krzyżostanek Patrycja–II miejsce, Hodur Katarzyna–III m.
M-14 Malik Patryk-II miejsce, Małecki Marcel-III miejsce