podsumowanie W środę – 24 kwietnia, w świetlicy gminnej w Sokolnikach odbyło się podsumowanie Konkursu Wielkanocnego i wręczenie nagród laureatom. Organizatorami konkursu na stroik i kartkę wielkanocną była Świetlica Gminna przy współpracy z Gminą Sokolniki i biblioteką. Jury miało niezwykle trudne zadanie ponieważ na konkurs wpłynęło 31 wyjątkowych prac. Nagrody i upominki dla wszystkich uczestników konkursu ufundowała Gmina Sokolniki.

Herb Gminy Sokolniki Zawiadamiam, że w dniu 29 kwietnia 2019 roku o godzinie 13:00 w sali sesyjnej Urzędu Gminy w Sokolnikach przy ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 odbędzie się IX sesja Rady Gminy Sokolniki.

Herb Gminy Sokolniki Zawiadamiam, że posiedzenie Komisji Rozwoju Gminy odbędzie się w poniedziałek 29 kwietnia 2019 r. o godzinie 9:00 w sali sesyjnej Urzędu Gminy w Sokolnikach przy ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego 1.

ważne Od 25 kwietnia w szkołach z terenu Gminy Sokolniki, poza Zespołem Szkół w Tyblach, strajk nauczycieli zostaje zawieszony. W związku z tym od tego dnia w szkołach będą odbywać się zajęcia lekcyjne.

ksiazka i roza

Z okazji Międzynarodowego Dnia książki i Praw Autorskich w Gminie Sokolniki mieszkańcy byli obdarowywani książką i różą.

 

Herb Gminy Sokolniki Informujemy, że 2 maja 2019 roku (czwartek) Urząd Gminy w Sokolnikach będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy.

W przypadku zgonu dyżur pełni Urząd Stanu Cywilnego pod numerem telefonu: 697064249, 533168596.

ministerstwo cyfryzacji Internetowe Konto Pacjenta to internetowa aplikacja, dzięki której w łatwy, szybki i bezpieczny sposób odnajdziesz informacje o swoich danych medycznych. Dzięki IKP w jednym miejscu znajdziesz:

- informacje o receptach i skierowaniach wystawionych dla Twoich bliskich,
- informacje o wysokości kwot podlegających refundacji dla poszczególnych produktów leczniczych oraz udzielonych Ci świadczeń w ramach NFZ.