zbiornik W dniu 19.10.2018 r. do Stacji Uzdatniania Wody w Walichnowach dostarczony został zbiornik retencyjny do magazynowania wody pitnej o pojemności 100 m3.
Prace związane z dociepleniem zbiornika i podłączeniem do infrastruktury w SUW zrealizowane zostaną na przełomie roku 2018/2019.

Jesienna akcja sprzątania starego cmentarza w Sokolnikach Przepiękna pogoda towarzyszyła jesiennej, przedświątecznej akcja sprzątania starego cmentarza w Sokolnikach. Pogoda podczas takich akcji jest bardzo ważna.

Biegi Kolejne zawody w BnO zakończone sukcesem naszych zawodników. Miały one miejsce dnia 5 października na terenie Leśnictwa Smardze oraz Stanicy Myśliwskiej w Różyczce k/Kępna

UKS Piłkarz Sokolniki W dniu 8 października 2018 r w Konopnicy odbył się II turniej Ligii w roczniku 2006 i młodsi z udziałem UKS Piłkarz Sokolniki.

UKS Piłkarz Sokolniki W dniu 4 października 2018 r w Łubnicach odbył się II turniej Ligii Orlik rocznika 2008 i młodsi z udziałem UKS piłkarz Sokolniki. Po 2 turniejach nasza drużyna jest liderem rozgrywek.

warsztaty 5 października odbyły się pierwsze warsztaty dla dzieci w świetlicy gminnej.

ten gruby 27 września odbyło się pierwsze po wakacyjnej przerwie spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla dzieci, na którym omawiana była książka pt. „Ten gruby” autorstwa Barbary Ciwoniuk.

Biegi na orientację W dniach 29-30 wrzesień zawodnicy klubów: UKS „Grom” Sokolniki, MUKS „Junior” Ochędzyn i GOK Galewice uczestniczyli w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w BnO w kat. KM-14.