Przedszkolaki w Figloraju W dniach 12,13 i 14 czerwca dla dzieci uczęszczających do przedszkoli samorządowych gminy Sokolniki została zorganizowana wycieczka do Figloraju w Starym Ochędzynie. Dzieci pod okiem opiekunów mogły skorzystać z atrakcji, jakie zapewnia ośrodek wewnątrz obiektu.

Opus baner

NAJWAŻNIEJSZE FAKTY DOTYCZĄCE KONKURSU:

KWOTA WSPARCIA: minimum 500 zł – maksimum 2.000 zł
MINIMALNY WKŁAD WŁASNY: 10% wysokości dotacji
TERMIN SKŁADANIA WNIOSKÓW: 6 czerwca – 23 czerwca 2017
CZAS REALIZACJI PROJEKTÓW: 1 lipca – 15 października 2017
STRONA INTERNETOWA: www.grantnalepszystart.pl

Herb Gminy Sokolniki W dniu 28 czerwca 2017 roku o godzinie 13:00 w sali sesyjnej Urzędu Gminy w Sokolnikach przy ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego1 odbędzie się XXVIII sesja Rady Gminy Sokolniki

Herb Gminy Sokolniki Zawiadamiam, że posiedzenie Komisji Rozwoju Gminy odbędzie się w poniedziałek 26 czerwca 2017 r. o godzinie 12:00 w sali sesyjnej Urzędu Gminy w Sokolnikach przy ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego 1.

Gmina Sokolniki Czyta! W ramach ogólnopolskiej akcji Cała Polska Czyta dzieciom przez miesiąc czerwiec w Gminie Sokolniki spotykaliśmy się z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi w bibliotece na wspólnym czytaniu i rozmowach o książkach.

Wycieczka szkolna do Wrocławia Zespołu Szkół w Starym Ochędzynie 8 czerwca 2017 roku podziwialiśmy piękno i tajemnice Wrocławia. Pani przewodnik odkryła przed nami uroki miasta, poprowadziła naszą grupę uliczkami pełnymi uroczych zakątków, opowiedziała o życiu i obyczajach dawnych mieszkańców, wyjaśniła historię wrocławskich krasnoludków.

Gminny Turniej Tańca 12 czerwca w GOKSiT w Sokolnikach odbył się Gminny Turniej Tańca, w którym wzięli udział uczestnicy zajęć tanecznych prowadzonych w GOKSiT w Sokolnikach przez instruktora tańca Panią Marzenę Rogalińską.