Herb Gminy Sokolniki Informuję, iż w dniu 27 kwietnia 2017 roku o godzinie 13:00 w sali sesyjnej Urzędu Gminy w Sokolnikach przy ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego1 odbędzie się XXVI sesja Rady Gminy Sokolniki

Herb Gminy Sokolniki Zawiadamiam, że posiedzenie Komisji Rozwoju Gminy odbędzie się w środę 26 kwietnia 2017 r. o godzinie 12:00 w sali sesyjnej Urzędu Gminy w Sokolnikach przy ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego 1.

Nowe oznakowanie drogowe Na terenie Gminy Sokolniki (m.in. w miejscowości Gumnisko, Zagórze) pojawiły się nowe oznakowania drogowe.

Modernizacja oświetlenia drogowego na terenie Gminy Sokolniki Urząd Gminy w Sokolnikach informuje, że na terenie Gminy Sokolniki prowadzone są prace związane z modernizacją oświetlenia ulicznego i drogowego.

Wycieczka do Opola 27 marca uczniowie klasy II i III szkoły podstawowej wraz z wychowawcami uczestniczyli w wycieczce do Opola. Celem wycieczki była rewia na lodzie pt. "Królowa Śniegu" w wykonaniu moskiewskich artystów.

Herb Gminy Sokolniki

Informujemy, że od 6 kwietnia wchodzi w życie NOWE Rozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 04 kwietnia 2017r. w sprawie zarządzenia środków związanych z wystąpieniem wysoce zjadliwej grypy ptaków, które w dalszym ciągu nakłada na hodowców drobiu obowiązek utrzymywania drobiu w sposób ograniczający kontakt z dzikimi ptakami.

Należy utrzymywać drób tylko w ogrodzonych posesjach, ale już nie w zamkniętych obiektach budowlanych. Pozostałe nakazy nadal obowiązują.

Okładka książki Marcowe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Sokolnikach zostało zainspirowane lekturą książki Lisy Scottoline: „Cicho sza!”

Gminny Konkurs Recytatorski „Przyleciały skowroneczki
z radosną nowiną,
zaśpiewały, zawołały
ponad oziminą:
-Idzie wiosna! Wiosna idzie!”