Herb Gminy Sokolniki W dniu 3 kwietnia 2017 roku (tj. poniedziałek) o godzinie 17:30 w sali GOKSiT Filia w Starym Ochędzynie odbędzie się Zebranie Wiejskie Sołectwa Stary Ochędzyn.

Herb Gminy Sokolniki W dniu 31 marca 2017 roku (tj. piątek) o godzinie 17:30 w sali OSP w Pichlicach odbędzie się Zebranie Wiejskie Sołectwa Góry.

 Spotkanie z Anną Seniuk To co nas kształtuje, daje nam siłę, radość, to są spotkania, rozmowy z innymi ludźmi”. Słowa wybitnej polskiej aktorki Pani Anny Seniuk, która była gościem mieszkańców Sokolnik, w pełni oddają atmosferę i przesłanie wspólnego spotkania.

 herb Przedmiotem naboru są wnioski na dofinansowanie budowy przydomowej oczyszczalni ścieków zapewniających spełnienie warunków zrzutu oczyszczonych ścieków wg norm określonych w rozporządzeniu Ministra Środowiska z dnia 18 listopada 2014r.
Wielkość dofinansowania wynosi maksymalnie 5000,00zł, przy czym nie więcej niż 50% koszów inwestycji.

Turniej Wiedzy Pożarniczej 2017 W dniu 15 marca 2017 r. Zarząd Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Sokolnikach na podstawie regulaminu OTWP przeprowadził Turniej Wiedzy Pożarniczej – eliminacje gminne.

Zajęcia bibioteczno-świetlicowe Na wtorkowych zajęciach biblioteczno-świetlicowych królowały dinozaury: książki, zabawki i wspólna próba wykonania dużego dinozaura z kartonu i papieru.

świetlica

Przystanek Biblioteka czyli miesz(k)amy kulturalnie w Gminie Sokolniki.

Z przyjemnością informujemy Państwa, że od pierwszego marca uruchomione zostały zajęcia biblioteczno-świetlicowe pod wspólnym hasłem: Przystanek Biblioteka. Miesz(k)amy kulturalnie w Gminie Sokolniki.

Książka puka do malucha Najmłodsi mieszkańcy Gminy Sokolniki postanowili twórczo spędzić czas i we wtorkowe przedpołudnie spotkali się w świetlicy gminnej aby wspólnie zabawić się w artystów-malarzy.

ksiazkomaniacy na start m Biblioteka Publiczna Gminy Sokolniki serdecznie zaprasza młodzież gimnazjalną do udziału w Powiatowym Konkursie Czytelniczym „Książkomaniacy Na Start!”. Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem: „Detektywi w akcji”.