dozynki        Starosta Wieruszowski, Wójt Gminy Sokolniki oraz Proboszcz Parafii p.w. św. Marcina Biskupa w Walichnowach serdecznie zapraszają na Dożynki Powiatowo- Gminno- Parafialne Walichnowy 2017, które odbędą się dnia 27 sierpnia 2017 roku (niedziela) w Walichnowach.

ldk 2017 Nie ma sąsiada, co sadził to drzewo
I nie ma sąsiadki co plotła makatki.
Zniknął ten stary, co chował dolary.
W oczach niknie ten świat.”

telefon    Informujemy, że od dnia 01.08.2017r. uruchomiono w Urzędzie Gminy w Sokolnikach centralę telefoniczną. Pozwoli ona na sprawniejszy kontakt z wybranym przez Państwa referatem, zaoszczędzi czas na szukanie poszczególnych numerów   telefonów i ponoszenie kosztów kilku połączeń.

00001 1    Na piracką wyspę w Sokolnikach dotarli pierwsi mali odkrywcy. Ich sprzęt poszukiwawczy budzi respekt. Z taaaaakim wsyposażeniem najpóźniej w środę albo w czwartek odkryją w Sokolnikach "Złoty Pociąg".

remont drogi Gmina Sokolniki ogłosiła dziś przetarg na wybór wykonawcy robót drogowych polegających na wykonaniu nowej podbudowy i nawierzchni asfaltowej na drodze gminnej łączącej Nowy Ochędzyn z Niwiskami.

krus logo Placówka Terenowa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Wieruszowie pragnie przestrzec przed osobami, które nachodzą gospodarstwa w naszym powiecie i podając się za pracowników Kasy usiłują wyłudzić od rolników pieniądze pod pozorem ściągania zaległych należności z tytułu ubezpieczenia społecznego.

   00002 1         W upalne dni zapraszamy dzieci i dorosłych do skorzystania z kurtyny wodnej zlokalizowanej w naszym pięknym parku w Sokolnikach. Odrobina ochłody dla każdego!

00001 1    W dniach 28-30.07.2017r. świętowaliśmy Dni Gminy Sokolniki. W tym roku nieco skromniejsze niż w ubiegłym, jednakże nie mniej miłe. Wspaniała atmosfera, pokazy koni , sportowe zmagania oraz występy lokalnych gwiazd i gości umiliły tegoroczne święto.