opus baner

Gmina Sokolniki we współpracy z Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich OPUS rozpoczyna
realizację programu mikrograntów na realizację inicjatyw lokalnych mieszkańców gminy.

oczyszczalnia ścieków w Sokolnikach Przed Sądem Okręgowym w Sieradzu Gmina i Syndyk masy upadłościowej zawarli w dniu 24 maja br. ugodę na mocy, której Gmina za 955 tys. zł stanie się właścicielem wszystkich budynków i urządzeń oczyszczalni ścieków w Sokolnikach.

bibioteka logo Szanowni Państwo, w dniach 25-26.05.2017 r. Biblioteka Publiczna Gminy Sokolniki będzie NIECZYNNA z powodu wyjazdu na szkolenie.
 Herb Gminy Sokolniki W dniu 24 maja 2017 roku o godzinie 9:00 w sali sesyjnej Urzędu Gminy w Sokolnikach przy ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego1 odbędzie się XXVII sesja Rady Gminy Sokolniki

 umiem plywac Gminie ponownie udało się pozyskać środki na naukę pływania dla uczniów klas III szkół podstawowych w ramach Programu „Umiem pływać”. Nie bez znaczenia był fakt, że w roku ubiegłym Gmina mocno się zaangażowała w realizację pierwszej edycji projektu. Dlatego też tym razem dotacja wypłacona przez Ministerstwo Sportu będzie większa, a finansowy udział Gminy mniejszy, mimo że nauka pływania obejmie większą liczbę dzieci.

Ucyfrowieni logo 12 czerwca 2017 r. w sali Kina Szpulka Łódzkiego Domu Kultury odbędzie się konferencja projektu pn. „Ucyfrowieni”.

Międzynarodowe Otwarte Zawody w Radioorientacji Sportowej Dnia 12-14 maja 2017r. odbyły się w Zamościu Międzynarodowe Otwarte Zawody w Radioorientacji Sportowej oraz IV Memoriał im. Zdzisława Strzemięcznego „Puchar Roztocza”, upamiętniający działalność wieloletniego prezesa PZRS, zaprzyjaźnionego sprzed laty z Gminą Sokolniki.

zywność logo

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sokolnikach znajdujący się na ul. Parkowej 6 lok. 3 informuje, że w dniach 25.05.2017r. w godz. 8:00-15:00 oraz 26.05.2017r. w godz. 8:00-13:30 będą wydawane artykuły żywnościowe w ramach programu FEAD.

Prosimy o terminowe przybycie!