TAK mikołajki 8 grudnia w GOKSiT w Sokolnikach zorganizowaliśmy po raz kolejny zabawę mikołajkową dla dzieci.

turniej siatkowki 8 grudnia w sali gimnastycznej gimnazjum w Sokolnikach odbył się VIII Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej +35 o Puchar Wójta Gminy Sokolniki.

informacja Informacja w sprawie ustalenia rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie powiatu wieruszowskiego.

szlachetna paczka Pracownicy Urzędu Gminy w Sokolnikach czynnie włączyli się w akcję tegorocznej "Szlachetnej Paczki".

6 grudnia W dniu dzisiejszym świętujemy ważny dzień, na który czekają wszystkie dzieci, te małe i te większe również.

krus Dane statystyczne, którymi dysponuje Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego wskazują, iż corocznie blisko połowa wszystkich wypadków przy pracach w gospodarstwach rolnych to upadki osób. W 2017 roku, do Placówki Terenowej KRUS w Wieruszowie zgłoszono 50 wypadków przy pracy rolniczej. Około 47 % z nich stanowiły upadki osób.

UKS Piłkarz Sokolniki na turnieju w Białej 02.12.2018 W dniu 2 grudnia 2018 roku na sali sportowej w Białej odbył się pierwszy z czterech turniejów rocznika 2008 i młodsi w piłce nożnej w której wziął udział UKS Piłkarz Sokolniki.

Przegląd Chórów i Zespołów Śpiewaczych  w Sokolnikach Po raz X w Sokolnikach odbył się Powiatowy Przegląd Chórów i Zespołów Śpiewaczych. W tym roku wprowadzono kilka zmian dotyczących lokalizacji i czasu trwania tej uroczystości.

Uwielbiasz słodycze, ich zapach i bajeczne kolory?
Jeśli tak, to serdecznie zapraszamy na warsztaty robienia słodyczy. Specjalnie dla Was i dla Waszych pociech u nas w GOKSiT w Sokolnikach, czyli praktycznie na miejscu można zafundować sobie moc słodkich wrażeń.
Każdy uczestnik otrzyma certyfikat, pamiątkowe zdjęcie oraz będzie mógł oczywiście zrobić własnego lizaka.
Zapisy w GOKSiT w Sokolnikach.
Pierwsze warsztaty o godz. 16:00

cukierki warsztaty