pokrzywdzony GOPS informuje: Trwa Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem. Gdzie szukać pomocy?

Herb Gminy Sokolniki W dniu 28 lutego 2019 roku o godzinie 11:00 w sali sesyjnej Urzędu Gminy w Sokolnikach przy ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 odbędzie się V sesja Rady Gminy Sokolniki.

Herb Gminy Sokolniki W poniedziałek 25 lutego 2019 r. o godzinie 11:00 w sali sesyjnej Urzędu Gminy w Sokolnikach przy ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 odbędzie się posiedzenie Komisji Rozwoju Gminy Rady Gminy Sokolniki.

GOPS logo Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sokolnikach informuje, że 28 lutego w godz.: 8:30 do 15:00 oraz 1 marca 2019 w godz.: 8:30 do 13:30 będzie wydawana żywność z Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014 – 2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Pomoc Najbardziej Potrzebującym w ramach Podprogramu 2018.

zakończenie ferii Tańce i swawole zakończyły zajęcia feryjne w Gminie Sokolniki. Dzieci bawiły się w rytm dobrej muzyki, o którą zadbali panowie: Jakub Mączka i Szymon Świerczyński.

GOPS logo W dniu 21 lutego 2019 r. w Urzędzie Gminy odbyło się drugie w tym roku posiedzenie Zespołu Interdyscyplinarnego ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie w Sokolnikach.

ferie Nadal trwają ferie. We wtorkowe przedpołudnie w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Turystyki w Sokolnikach odbyły się warsztaty zorganizowane przez GOPS, Bibliotekę oraz GOKSiT pod hasłem „ Chodzi o rodzinę , chodzi o czytanie”.

infolinia konsumencka Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sokolnikach informuje:

Masz problem i nie wiesz, gdzie szukać porady? Nie wiesz jak skutecznie złożyć reklamację w sklepie? Chcesz zwrócić towar, rozwiązać umowę z usługodawcą lub dowiedzieć się jak skutecznie dochodzić swoich praw?