Herb Gminy Sokolniki Gmina Sokolniki ogłosiła dziś przetarg na budowę sieci kanalizacji sanitarnej i przebudowę linii wodociągowej w Sokolnikach.

zakonczenie Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2017/2018 w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Sokolnikach tradycyjnie rozpoczęła się mszą świętą o godzinie 8:00. Następnie, już w sali gimnastycznej w Gimnazjum wyróżniono i wręczono nagrody dla najlepszych uczniów.

ojciec Panowie, z okazji Dnia Ojca życzę Wam spokoju, radości i dobrego humoru, by zawsze towarzyszyło Wam zdrowie i pogoda ducha. Jesteście autorytetem i oparciem dla swoich pociech, gdy stawiają pierwsze kroki oraz gdy potrzebują Waszej pomocnej dłoni w dorosłym życiu. Niech ciepłe słowo i uśmiech Waszych dzieci daje motywację i wytrwałość na każdy dzień.
                                                                                              Wójt
                                                                                     Sylwester Skrzypek
potancowka Wójt Gminy Sokolniki serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Gminy Sokolniki na „Potańcówki w rytmie lata pod chmurką”, które odbywać będą się cyklicznie w okresie wakacyjnym w naszej Gminie.

uwaga znak wykrzyknik Spalanie odpadów, w szczególności: odpadów z tworzyw sztucznych, odpadów płyt
wiórowych oraz opakowań po środkach ochrony roślin, poza instalacjami do tego celu
przeznaczonymi, dla których prowadzący te instalacje posiada wymagane pozwolenia,
jest zabronione.

sprztaanie Dzisiejszego ranka uczniowie ze szkół w Starym Ochędzynie, Walichnowach, Sokolnikach oraz w Pichlicach w ramach czynu społecznego uczestniczyli w sprzątaniu parku w Sokolnikach oraz porządkowali obszar przy remizie OSP w Pichlicach.

spektakl1 20 czerwca br. na scenie Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Turystyki w Sokolnikach wystawione zostały dwa spektakle ekologiczne.

Herb Gminy Sokolniki W dniu 25 czerwca 2018 roku o godzinie 10:00 w sali sesyjnej Urzędu Gminy w Sokolnikach przy ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 odbędzie się posiedzenie Komisji Rozwoju Gminy

Herb Gminy Sokolniki W dniu 28 czerwca 2018 roku o godzinie 10:00 w sali sesyjnej Urzędu Gminy w Sokolnikach przy ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 odbędzie się XXXIX sesja Rady Gminy Sokolniki