ferie zimowe Pierwszy dzień ferii w GOKSiT w Sokolnikach za nami. Było wesoło i kolorowo.
Oficjalnym powitaniem przez Panie : Zofię Siwik dyrektor GOKSiT, Beatę Waniek dyrektor Biblioteki w Sokolnikach oraz kierownika GOPS Ewę Szandała rozpoczęliśmy ferie 2019.

Zaczęliśmy od warsztatów psychoedukacyjnych prowadzonych przez Asystenta Rodziny z GOPS-u Panią Emilię Rebelka oraz pracownika socjalnego Panią Annę Rybczyńską. Podczas zajęć poznawaliśmy się w kręgu , świetnie się bawiliśmy w zabawy „ Ludzie do ludzi” , „Zaczarowany staw”, „ Lustro” oraz „ Iskierka przyjaźni”.
W drugiej części dzisiejszego spotkania odwiedził nas niecodzienny gość , a mianowicie leśniczy z Lasów Państwowych Nadleśnictwo Przedborów Pan Mariusz Kania .
Pan Mariusz w sposób niezwykle ciekawy tłumaczył co dzieje się zimą w lesie ze zwierzętami oraz jak my uczestnicy lasu powinniśmy dokarmiać zwierzęta i pamiętać o otaczającym nas świecie.
Nasz gość przywiózł dla uczestników ferii specjalne kule ziarniste oraz puszki wypełnione karmą dla ptaków w okresie zimowym. My także wykonaliśmy z pomocą naszych opiekunów karmidełka do zawieszenia na drzewach .
Fajnie się bawiliśmy, były dobre kanapki i owoce oraz miła feryjna atmosfera.

Herb Gminy Sokolniki Zgodnie z art. 13 ust. 1-2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych - dalej RODO - informujemy, że: Administratorem Pani/Pana danych osobowych przetwarzanych w Urzędzie Gminy w Sokolnikach jest Wójt Gminy Sokolniki z siedzibą w Sokolnikach, przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 1, 98-420 Sokolniki.

 Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania przez Urząd Gminy w Sokolnikach Państwa danych osobowych znajdują się na stronie: BIP Urzędu Gminy. Zakładka: Urząd\Ogłoszenia\Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych

Na stronie Ministerstwa Cyfryzacji znajdą Państwo informator przybliżający zagadnienia związane z RODO.