spacer Seniorzy z Gminy Sokolniki 10 kwietnia 2019 roku spędzili aktywne popołudnie, pokonując spacerem niemały odcinek drogi ze Zdzierczyzny do zbiornika Okoń, a wszystko po to by cieszyć się zdrowiem, na które pozytywnie wpływa ruch na świeżym powietrzu.

To bardzo sympatyczne spotkanie zostało zakończone ogniskiem, które przygotowała Pani Elżbieta Markiewicz sołtys Bagatelki. Pani Elżbieta zadbała również o ciepłe napoje.Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sokolnikach pragnie serdecznie podziękować Pani Ewelinie Wójciak – Ścigała z firmy cateringowej Linda za możliwość zorganizowania wspominanego wydarzenia oraz za życzliwość i otwartość na współpracę. Wszyscy uczestnicy zjedli pyszny ciepły posiłek, gdyż na dworze nie było za ciepło.
O naszych Seniorach nie zapomniał również wójt gminy Sokolniki Pan Sylwester Skrzypek, który zorganizował transport w trosce o zdrowie uczestników.
Spotkanie zostało zorganizowane w ramach projektu socjalnego „ ABC świadomego seniora”, cieszyło się dużym zainteresowaniem i świetna atmosferą, zakończyło się planami następnej okazji do integracji.