grom mistrzostwa Dnia 25 maja br. odbyły się XXXVIII Mistrzostwa Szkół województwa Łódzkiego w BnO. W pięknych lasach pod Łodzią walczyli zawodnicy z Gminy Sokolniki, a wśród nich UKS „Grom” Sokolniki, który reprezentował Szkołę Podstawową w Sokolnikach.

Wśród kilkudziesięciu szkół z województwa łódzkiego, które rywalizowały o medale i puchary SP w Sokolnikach zdobyła najwyższe trofeum. Na ten sukces złożyły się złote, srebrne i brązowe medale w biegach indywidualnych, a także kolejne punktowane miejsca. Najmłodszym zawodnikiem naszego klubu był Konrad Domagała, który stawia pierwsze kroki w biegach na orientację i dlatego biegł w kategorii rodzinnej wraz z opiekunem. Wyniki zawodników w swoich kategoriach wiekowych UKS „Grom” w Sokolnikach:
K-14 Kiełbik Nikola –I miejsce, Krzyżostanek Patrycja – II miejsce, Domagała Emilia –III miejsce
K-12 Malik Wiktoria –III miejsce, Kozłowska Natalia – VII miejsce
M-12 Domagała Jakub –IV miejsce, M-14 Korek Kacper – II miejsce, Hryciuk Mikołaj – VIII miejsce
M-16 Malik Patryk – II miejsce
Wyjazd na zawody zrealizowany został przy pomocy finansowej Gminy Sokolniki.