Herb Gminy Sokolniki Mieszkańcy Gminy Sokolniki

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z raportem o stanie Gminy Sokolniki za 2018 rok oraz do debaty nad tym dokumentem, która odbędzie się podczas XI sesji Rady Gminy Sokolniki w dniu 27 czerwca 2019 r.

Mieszkaniec, który chciałby zabrać głos w debacie nad raportem o stanie Gminy Sokolniki za 2018 rok - zgodnie z ustawą z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 506) - składa do Przewodniczącego Rady Gminy Sokolniki pisemne zgłoszenie, poparte podpisami co najmniej 20 mieszkańców Gminy Sokolniki. Zgłoszenie składa się najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień, na który zwołana zostanie sesja, podczas której będzie rozpatrywany raport. Liczba mieszkańców mogących zabrać głos w debacie wynosi 15.
Mieszkańcy będą mogli zabrać głos podczas sesji w sprawie raportu według kolejności otrzymania przez Przewodniczącego Rady Gminy Sokolniki zgłoszenia.


Biuro obsługi rady gminy
I piętro pokój nr 2 Urzędu Gminy w Sokolnikach
62 6262225
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Raport o stanie Gminy Sokolniki za 2018 rok

Załącznik nr 1

Załącznik nr 2

Załącznik nr 3

Załącznik nr 4