phoca thumb m BNO 4 Reprezentacja UKS „Grom” w Sokolnikach uczestniczyła w trzydniowych zawodach BnO w terminie 02-04.08.2019r. Cieszy nas wszystkich fakt, że czas wolny od pracy został tak aktywnie spędzony przez wyjątkową rodzinę, która godnie reprezentowała naszą gminę, powiat i województwo.

 Miejsce zawodów to Rzeszów, Lutoryż i Boguchwała na których terenie rozegrały się biegi: sprinterski, średniodystansowy i klasyczny. Teren zawodów w biegu klasycznym -miejski, zurbanizowany, a w pozostałych biegach, teren leśny, typowy dla pogórza karpackiego o dużych przewyższeniach z licznymi jarami, z małą ilością dróg i ścieżek.
Wyniki: M10NR – Konrad Domagała –IV miejsce, M-12 – Jakub Domagała – VI miejsce, M-35 –Andrzej Domagała – IV miejsce i medalowa pozycja w kategorii K-14 – Emilii Domagała – III miejsce
Zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Udział w zawodach był zrealizowany przy pomocy finansowej Gminy Sokolniki, za co klub składa podziękowania.