phoca thumb m Lublin 4 W dniach 26-27 sierpnia w Lublinie, odbyło się sportowe wydarzenie w BnO. Rywalizowali ze sobą zawodnicy z kategorii KM-14, z czterech województw (lubelskie, mazowieckie, łódzkie i podlaskie).

 Wśród nich znaleźli się zawodnicy z UKS „Grom” w Sokolnikach, MUKS „Junior” Ochędzyn i GOK Galewice. Przedstawiciele naszego klubu w sprzyjającej wszystkim pogodzie, pokonali w tym czasie trzy trasy biegowe. W pierwszym dniu zawody odbyły się na terenie miasta Lublina, gdzie były biegi sprinterskie i sztafetowe. UKS „Grom”, reprezentowało 6 zawodników, a MUKS „Junior” Ochędzyn 2 zawodniczki. Najlepszą zawodniczką w tym dniu okazała się Emilia Domagała zajmując nagrodzoną szóstą pozycję. W tym samym dniu odbyły się biegi sztafetowe. Niestety i tu zabrakło nam trochę szczęścia. Sztafeta w składzie Milena Cegiełka (GOK Galewice), Emilia Domagała i Patrycja Krzyżostanek- UKS „Grom” Sokolniki, uplasowały się tuż za podium , zdobywając 4 miejsce. Kolejna sztafeta naszych dziewcząt miejsce 9, a chłopcy na 18 startujących sztafet, również zajęli 9 pozycję.
Kolejny dzień zmagań orientalistów to bieg klasyczny na terenach lasu, otaczającego tereny miasta. Przyniósł on nam wiele radości i dumy. Zawodniczka UKS „Grom” Sokolniki Patrycja Krzyżostanek, zdobyła II miejsce i srebrny medal. Tuż za nagrodzonymi zawodniczkami, miejsce 7 zajęła Emilia Domagała, a miejsce 15 Nikola Kiełbik (UKS „Grom”), Milena Cegiełka (GOK Galewice)-11miejsce, Emilia Jabłońska (MUKS „Junior” Ochędzyn)-19 punktowaną pozycję. Wśród chłopców, 46 zawodników ukończyło bieg klasyczny, a najlepszą pozycję zajął Kacper Narożny 6 miejsce(GOK Galewice).Mikołaj Hryciuk reprezentant UKS „Grom” w Sokolnikach 18 punktowane miejsce.
To nie były łatwe zawody. Trzy starty, krótki czas na regenerację i właściwy odpoczynek. Dlatego wszystkim startującym należą się gratulacje za godne reprezentowanie naszej Gminy, Powiatu i Województwa. Wyjazd na zawody, został zrealizowany przy pomocy finansowej Gminy Sokolniki, za który, UKS „Grom” Sokolniki i MUKS „Junior” Ochędzyn składają podziękowania.