phoca thumb m pabianice 4 W dniu 19 października 2019r., zawodnicy UKS GROM w Sokolnikach oraz UKS GOK Galewice brali udział w Mistrzostwach Powiatu Pabianickiego. Zawody odbywały się w obrębie leśnym Dłutówek. Jest to obszar o zróżnicowanej przebieżności, od półotwartych części lasu które można było szybko przemierzać, do rejonów porośniętych gęstym młodym lasem, gdzie bieg był niemożliwy.

Rzeźba terenu to rozsiane wyspowo obszary wydmowe o wysokości do 15 m. W obszarze zawodów występowały też obszary podmokłe i bagienne.
Nasi zawodnicy przyzwyczaili już kibiców biegów na orientację, że niemal zawsze wracają z sukcesami. Podobnie było i tym razem. Największym osiągnięciem mogą się pochwalić Patrycja Janik (GOK Galewice) w kategorii K16 oraz Jarosław Krzyżostanek (GROM Sokolniki) - kategoria M35, którzy wygrali swoje kategorie wiekowe, zdobywając tytuły mistrzów powiatu pabianickiego. Tym razem drugich miejsc nie zajęliśmy, ale dwoje zawodników osiągnęło trzecie pozycje. Takim sukcesem mogą się poszczycić: Emilia Domagała (GROM Sokolniki) - K14 oraz Oliwia Żuczkowska (GOK Galewice) w K12. Ponadto warto wyróżnić zawodników, którzy finalnie zostali sklasyfikowani na tak nielubianym przez sportowców czwartym miejscu. Są to: Sucha Andżelika w K14, Mikołaj Hryciuk w M14 oraz Jakub Domagała w M12. Wszyscy wymienieni , to reprezentanci UKS GROM Sokolniki. Poza wyróżnionymi, pozostali zawodnicy zostali sklasyfikowani w pierwszych dziesiątkach w swoich kategoriach. Wyjazd na zawody był możliwy dzięki wsparciu finansowemu Gminy Sokolniki.
Bardzo udany sezon 2019 powoli dobiega końca. Wszystkim zawodnikom i trenerom dziękujemy za całoroczną pracę okraszoną wieloma sukcesami, a Gminie Sokolniki za wspieranie działań statutowych naszego klubu.