phoca thumb m DSCN0533 Już po raz kolejny 2 stycznia, w sali GOKSiT w Sokolnikach odbyło się spotkanie opłatkowe zorganizowane dla emerytów, rencistów i ludzi samotnych z terenu gminy Sokolniki.

Organizatorami spotkania była gmina Sokolniki, GOKSiT w Sokolnikach oraz GOPS w Sokolnikach.
Po serdecznym powitaniu wszystkich uczestników, goście zasiedli do odświętnie zastawionego stołu. Życzenia zebranym złożyła Sekretarz gminy Sokolniki - Lidia Beljulji, ks. proboszcz parafii w Sokolnikach Tomasz Wasielewski, Kierownik GOPS w Sokolnikach - Ewa Szandała, Dyrektor GOKSiT w Sokolnikach – Zofia Siwik oraz Prezes PZERiI w Sokolnikach - Wiesława Dziechcińska.
W programie artystycznym , który na stałe wpisał się w ramy tego wydarzenia, w tym roku wystąpiła Schola Młodzieżowa „Płomienie”.
Miłą niespodziankę wszystkim sprawiła Pani Janina Owczarek, recytując własne wiersze o tematyce Świąt Bożego Narodzenia.
Do wspólnego kolędowania zaprosił zebranych na spotkaniu duet akordeonowy Grzegorz&Roman.
Spotkanie przebiegło w serdecznej atmosferze, pełne wspomnień, życzeń, wzruszeń i uśmiechów, a zakończyło się balem tanecznym.
Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim za tak liczne przybycie oraz tym, którzy w jakikolwiek sposób uświetnili to wyjątkowe spotkanie.