phoca thumb m wosp2020 5 28 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami.

Po raz dziesiąty graliśmy w Sokolnikach w sztabie utworzonym przy GOKSiT. Tak jak zawsze towarzyszyły nam przeróżne emocje - łzy wzruszenia, radość i ogromna duma, ponieważ po raz kolejny udało nam się pobić rekord.

 

W naszym sztabie udało się zebrać 34.643,46 zł, jest to o ponad 7.000 zł więcej w porównaniu z rokiem ubiegły.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy z nami grali, wszystkim, którzy nas wspierali i pomogli, wszystkim, którzy z nami byli!
Szczególne podziękowania kierujemy do naszych Wolontariuszy: Kochani, Wasze zaangażowanie zasługuje na ogromne wyróżnienie. Zbieraliście pieniądze do puszek od samego rana, jak również pracowaliście do późnych godzin w naszym sztabie obsługując bar, loterie fantową, licytację, foto budkę. Bądźcie z siebie dumni - bo my jesteśmy! Dziękujemy artystom, którzy uświetnili ten magiczny dzień – przedszkolakom z Przedszkola w Sokolnikach, grupie tanecznej „MADAR” pod kierownictwem Marzeny Rogalińskiej, Adamowi Morasowi, zespołowi „Płomienie” oraz Coffiemu. Dziękujemy również Jakubowi Maczka i Szymonowi Świerczyńskiemu za obsługę sprzętu muzycznego.
Dziękujemy osobom odpowiedzialnym za obsługę bufetu: Bogusława Nowak, Justyna Gatkowska, Anna Wójtowicz, Bartosz Górka oraz Katarzynie Kasztan za piękne malunki na dziecięcych twarzach.
Dziękujemy wszystkim sponsorom, którzy wsparli nasze działania finansowo lub rzeczowo, dziękujemy darczyńcom za fanty i vouchery na wszystkie nasze licytacje. Na licytacje trafiły naprawdę wyjątkowe perełki, które radowały oczy i serca.
Dziękujemy licytatorom – Beacie Waniek, Marcinowi Okoniowi z synem Adamem oraz Maciejowi Kadłubkowi za profesjonalne prowadzenie licytacji. Wiemy, że brakowało czasami Wam siły, ale tak ważny cel zagrzewał do „walki”.
Mediom również należą się ogromne podziękowania - bez Waszej pomocy nie dałoby się dotrzeć do tak szerokiej liczby odbiorców.
Na ręce Dyrektor RBS w Lututowie o/ Sokolniki składamy serdeczne podziękowania za przeliczenie pieniędzy zebranych podczas 28. Finału.
Pragniemy także serdecznie podziękować wszystkim za szczodrość i hojność podczas wrzucania pieniędzy do puszek oraz podczas imprezy w GOKSiT w Sokolnikach. Dzięki Waszemu dobremu sercu do wielu szpitali trafi sprzęt ratujący zdrowie i życie najmłodszych Polaków. Podczas finału zorganizowaliśmy Dzień Dawcy Szpiku, podczas którego zarejestrowano 14 potencjalnych dawców szpiku. To 14 kolejnych szans na uratowanie ludzkiego życia. Serdecznie dziękujemy Kamili Siwik i Wiktorii Zalwert za przeprowadzenie rejestracji potencjalnych Dawców.

Na zakończenie podziękowania dla współorganizatora wydarzenia – Biblioteki Publicznej Gminy Sokolniki, Bartosza Górki, który od wielu lat służy ogromną pomocą podczas organizacji finału oraz Kamili Siwik, która z ogromną cierpliwością i zaangażowaniem przygotowywała od kilku miesięcy ten finał. Cudownie pracować z takim zespołem.

Za tyle emocji, za tyle serdeczności dziękujemy. Dziękujemy za kolejne wspaniałe granie. Niechaj ten wyjątkowy dzień w roku będzie dla Was energią, która daje siłę do tego, by zakręcić pozytywnie całą gminą Sokolniki (i nie tylko !!!).

Z pozdrowieniami – szefowa sztabu Zofia Siwik

Źródła zdjęć:
- tugazeta.pl
- Radio Ziemi Wieluńskiej
- Klub Tańca ”Madar”
- GOKSiT Sokolniki