Warsztaty pn. Zimowy pejzaż i bezpieczeństwo W dniu 21 stycznia 2020 r., odbyły się na terenie GOKSiT w Sokolnikach warsztaty w ramach ferii „ Zimowy pejzaż”.

Dzieci przez chwilę stały się prawdziwymi artystami, używając farb plakatowych stworzyły piękne witraże. Nasi mali artyści jednogłośnie stwierdzili, że brakuje im w tym roku śniegu, sanek i zimowych zabaw, więc chętnie przywoływali zimę na swoich obrazach.
Podczas wczorajszego spotkania nie zabrakło elementów bezpieczeństwa przeciwpożarowego w domu. W temacie ostrożności i stosowania odpowiednich zasad z dziećmi rozmawiał nasz gość Pan Krzysztof Kozera na co dzień zajmujący się bezpieczeństwem i higieną pracy. Szeroko zostały omówienie zasady bezpiecznego użytkowania i ładowania telefonów komórkowych, komputerów, laptopów, pralek automatycznych i zmywarek do naczyń. Dzieci chętnie uczestniczyły w dyskusji z Panem Krzysztofem.
Wczorajsze spotkanie prowadził miejscowy Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej we współpracy z GOKSiT w Sokolnikach i Biblioteka Publiczną.