bno wrze 1 Minione dwa dni były bardzo intensywne dla zawodników biegających na orientację. W rozgrywanych w Pabianicach Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików makroregionu obejmującego województwa lubelskie, łódzkie, mazowieckie i podlaskie, zawodnicy UKS GROM Sokolniki uczestniczyli w trzech biegach.

 Najlepiej w szerokiej stawce zawodników do lat 14 zaprezentował się dwunastoletni Jakub Domagała który w biegu klasycznym zajął 12 pozycję, a w biegu sprinterskim był 21. Dodatkowo Jakub wraz ze swoimi kolegami z UKS GOK Galewice Mileną Cegiełka i Kacprem Narożnym zajęli bardzo wysokie 4 miejsce w biegu sztafetowym.
Ponadto nasz klub był godnie reprezentowany przez Wiktorię Malik (28 miejsce) oraz Alana Marszałka (33 miejsce) w biegu sprinterskim.
Udział w zawodach był możliwy dzięki pomocy finansowej Gminy Sokolniki.

bno wrze 1 bno wrze 2 bno wrze 3