phoca thumb m 17 Planujesz organizację urodzin lub innej imprezy okolicznościowej? Szukasz miejsca na spotkanie biznesowe lub przeprowadzenie warsztatów? Zapraszamy do Walichnów!

Oferowany budynek posiada przestronną salę główna z miejscami siedzącymi dla 40 osób, połączoną z wyposażonym aneksem kuchennym. Najemca skorzystać będzie mógł z urządzeń i wyposażenia znajdującego się w pomieszczeniu (tj. zastawa stołowa, sprzęty AGD). Dodatkowo w obiekcie znajduje się głośnik bezprzewodowy oraz telewizor, które pozostają do Państwa dyspozycji. Budynek wyposażony jest w toalety przystosowane do osób niepełnosprawnych, pomieszczenie gospodarcze oraz dodatkowy pokój. Przed obiektem znajduje się przestronny taras.
Przy budynku usytuowany jest plac zabaw oraz siłownia zewnętrzna, co zachęca do wyboru tego lokalu w przypadku organizacji np. imprezy rodzinnej.


Jeśli chcesz zorganizować imprezę, jednak warunki domowe nie pozwalają na to, mamy dla Ciebie świetną alternatywę! Jesteś zainteresowany? Zadzwoń i poznaj więcej szczegółów!
Istnieje możliwość oględzin lokalu przed podjęciem decyzji o podpisaniu umowy.


Kontakt: Urząd Gminy w Sokolnikach, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 62 78 45 159.