Beata Waniek Z przyjemnością informujemy, że w ramach współpracy Biblioteki Publicznej Gminy Sokolniki z Wojewódzką Biblioteką Publiczną im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łodzi, pani Beata Waniek już po raz drugi prowadziła spotkania autorskie online.

Spotkania te są adresowane do wszystkich mieszkańców województwa łódzkiego. Biorą w nich udział zarówno szkoły, biblioteki, kluby DKK, jak i pojedynczy czytelnicy. Pierwszym gościem pani Beaty była Eliza Piotrowska, autorka i ilustratorka książek dla dzieci „Wojtek. Żołnierz bez munduru”, „Ciocia Jadzia”, „Zmyślacz” oraz serii „Tupcio Chrupcio”.

W dniu 10 listopada, podczas drugiego spotkania, czytelnicy mieli okazję porozmawiać z Panią Izabelą Klebańską - autorką książek dla dzieci o muzyce, absolwentką Szkoły Muzycznej I i II st. im. Henryka Wieniawskiego w Łodzi w klasie skrzypiec i Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi, Wydziału Pedagogicznego, autorką scenariuszy programów telewizyjnych, scenariuszy teatralnych, teledysków, widowisk scenicznych, słuchowisk radiowych oraz piosenek.
Spotkania organizowane są w ramach Dyskusyjnych Klubów Książki, a Autorki i Autorzy zapraszani są przez kluby działające w Łodzi i woj. łódzkim.

Relacje z tych i pozostałych spotkań autorskich znajdziecie Państwo na kanale YouTube Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Łodzi https://www.youtube.com/channel/UC0z0wS01XY56isu-fyvvn0g/videos
Informacje na temat kolejnych spotkań znajdują się na stornie www.wbp.lodz.pl

Beata Waniek Izabela Klebańską - plakat spotkania Eliza Piotrowska - plakat spotkania