Herb Gminy Sokolniki Szanowni Państwo!
W związku z pogarszającą się sytuacją w kraju w kwestii zachorowań na koronawirusa (SARS-CoV-2), w trosce o Państwa bezpieczeństwo, wprowadziliśmy ograniczenia w funkcjonowaniu Urzędu Gminy w Sokolnikach.

 UWAGA!
BARDZO WAŻNE!

Od 30 marca br. do odwołania, prosimy o maksymalne ograniczenie wizyt w Urzędzie Gminy. Zachęcamy Państwa do załatwiania formalności za pośrednictwem platformy ePUAP bądź poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., (62) 78 45 159.


Wykaz numerów telefonów do poszczególnych Referatów znajdziecie Państwo na stronie www.sokolniki.pl w zakładce „Kontakt”.


W przypadku pilnych spraw możliwe będzie wejście do Urzędu po uprzednim kontakcie telefonicznym bądź przy wykorzystaniu domofonu znajdującego się przy wejściu do strefy administracyjnej Urzędu.


Przypominamy, że opłaty za śmieci, podatek itp. dokonywać możecie Państwo bez konieczności odwiedzenia Urzędu, wykonując przelew elektronicznie lub korzystając z placówki bankowej.

Przepraszamy za utrudnienia powstałe w wyniku pandemii Covid-19.

 

 

                                                                                                                Wójt Gminy Sokolniki
                                                                                                                /-/ Sylwester Skrzypek