Herb Gminy Sokolniki Szanowni Państwo,
wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców w zakresie zorganizowania opieki nad dziećmi do ukończenia 3 roku życia, gmina Sokolniki rozważa możliwość uruchomienia klubu dziecięcego na terenie naszej Gminy. W tym celu zwracamy się z prośbą o wypełnienie poniższej ankiety.

Klub dziecięcy ma za zadanie zapewnić opiekę pielęgnacyjną oraz edukacyjną w warunkach zbliżonych do warunków domowych dzieciom w wieku od ukończenia 1 do 3 roku życia. W klubie dziecięcym zapewnia się opiekę nad dzieckiem w wymiarze do 10 godzin dziennie.

W celu uzyskania rzeczywistych danych w poniższym zakresie, zwracamy się z prośbą o wypełnienie poniższej ankiety przez jednego z rodziców/ opiekunów prawnych. Ankieta skierowana jest do osób planujących lub mających dzieci w wieku od 0 do 3 lat - zamieszkałych na terenie gminy Sokolniki.

Ankietę uzupełniać możecie Państwo do dnia 07.10.2021 r.

 

Link do ankiety: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSecYkeV09MPuWo0rjWzw8_sHCKEYsJxp2o7dG9jHNT10J0V_A/viewform