Zachęcamy Państwa do zapoznania się z INFORMATOREM GMINNYM - KWIECIEŃ 2022:

  • inwestycje,
  • rozwój,
  • oświata,
  • gospodarka komunalna,
  • kultura.

"Przedkładam Informator gminy Sokolniki z nadzieją, że znajdą Państwo czas i ochotę na zapoznanie się z informacjami o najbardziej istotnych wydarzeniach i sprawach z życia naszej Gminy. Chciałbym, aby dostarczone informacje pomogły nam wszystkim formułować wnioski i opinie, dzielić się nimi podczas spotkań, zebrań, codziennej pracy i załatwiania spraw. Niech będą wskazówką w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań dla spraw, które wszystkich nas dotyczą."

Słowem wstępu Wójt Gminy Sokolniki - Sylwester Skrzypek.

Wersję papierową informatora znajdziecie Państwo w Urzędzie Gminy w Sokolnikach, GOKSiT Sokolniki oraz Biblioteka Publiczna Gminy Sokolniki.

 

Informator pdf.:

Informator gminny logo