„Zmienność kobiety na przestrzeni wieków" - taki tytuł nosiła II Biesiada zorganizowana przez Towarzystwo Aktywnych Kobiet w Sokolnikach oraz Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Sokolnikach.

Biesiada została zorganizowana z okazji przypadającego w miesiącu marcu Dnia Kobiet, a jej celem było ukazanie przemian zachodzących w kobiecie na przestrzeni wieków, a dotyczących jej ubioru.
Przygotowania do biesiady trwały kilka tygodni, najtrudniejsze było odszukanie na strychach, czy też na dnie szaf odpowiednich strojów oraz dodatków. W wielu przypadkach nie obyło się również bez pomocy krawcowej.
Pokaz mody odebrany został przez publiczność bardzo entuzjastycznie. Zgromadzona na sali młodzież z ogromnym zainteresowaniem, a zarazem zdziwieniem obserwowała relikty przeszłości.
Oprócz pokazu mody można było obejrzeć wystawę pt. „Pozytywne efekty globalnego ocieplenia". Wystawa ciekawa, kolorowa, przedstawiająca bieliznę jaką nosiły nasze prababcie, babcie oraz bieliznę jaka nosi się we współczesności.
Po pokazie mody był czas na kawę, herbatę, skosztowanie ciasta, które upiekły kobiety z TAK.