W sobotę 17 września na terenie kompleksu leśnego Teodory obok Łasku zorganizowane zostały Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego w Biegu na Orientację. Teodory to obszar leśny w większej części o bardzo dobrej przebieżności.

Rzeźba miejsca zawodów to tereny wydmowe, których wysokość sięga do 20 m. Incydentalnie występują tereny podmokłe i bagienne o utrudnionej przebieżności. W terenie występuje dobrze rozwinięta sieć dróg i ścieżek. Zawody zakończyły się bardzo pomyślnie dla zawodników UKS Grom w Sokolnikach. Wszyscy startujący zajęli miejsca w pierwszych dziesiątkach swoich kategorii wiekowych. Poniżej szczegółowe wyniki naszych zawodników:

  • M-35 Krzyżostanek Jarosław – 1
  • M-14 Domagała Jakub – 2
  • M-12 Chałupka Michał – 4
  • K-14 Chałupka Zuzanna – 5
  • K-18-21 Krzyżostanek Patrycja – 5
  • M-12 Domagała Konrad – 5
  • M-35 Domagała Andrzej - 5
  • K-18-21 Domagała Emilia - 6
  • K-16 Cegiełka Milena – 6
  • M-18-21 Hryciuk Mikołaj – 8

Serdecznie dziękujemy Gminie Sokolniki za zapewnienie transportu do miejsca zawodów jak również za systematyczne wsparcie finansowe.