Zapraszamy do obejrzenia relacji z niedzielnego - wrześniowego popołudnia w gminie Sokolniki.

To właśnie dziś na talerzach licznie przybyłych gości z różnych zakątków Polski królowały....ziemniaki!!! Podczas tej niesamowitej imprezy do Sokolnik zawitało ok. 500 motocyklistów na pierwszy w historii naszej Gminy - piknik motocyklowy, choć śmiało możemy nazwać go, sądząc po frekwencji, pierwszym zlotem motocyklowym w Sokolnikach!!!!

Kgw Gumnisko przygotowało mnóstwo doskonałych potraw z ziemniakiem w roli głównej. Uczestnicy skosztować mogli również ziemniaczki z parnika z gzikiem i masełkiem, serwowane przez Wójta Gminy Sokolniki - Sylwestra Skrzypka.

Zaznaczyć należy, że impreza ta nabrała niepowtarzalnego charakteru dzięki głównym organizatorom i pomysłodawcom pikniku motocyklowego w Sokolnikach - Krzysztofowi i Kamilowi Kryś - mieszkańcom naszej Gminy.

Dziękujemy wszystkim Państwu, którzy przyczynili się do organizacji dzisiejszego eventu:
- członkom Kgw Gumnisko;
- Panu Krzysztofowi oraz Kamilowi Kryś - organizatorom pikniku oraz fundatorom nagród w konkursach;
- przedstawicielom OSP Sokolniki, OSP Pichlice, OSP Tyble, OSP Ochędzyn;
- Paniom z Koło Gospodyń Wiejskich "Ochędzynianki od św.Anki "-za przygotowanie "słodkiego" stoiska gastronomicznego;
- Panu Andrzejowi Waligórze (Prezesowi Tartak Tyble) oraz Grzegorzowi Raczyńskiemu - za ufundowanie nagród w konkursach;
- Family of Wrak Race - Panu Romanowi - naszemu konferansjerowi;
- wspaniałym wolontariuszom;

- Panu Patrykowi Stężale - Prezesowi "Nico" - za ufundowanie kiełbasek na grilla;
- a w szczególności wszystkim motocyklistom!!!!

Już dziś możemy zdradzić Państwu małą tajemnicę......to dopiero początek tego, co czeka nas w przyszłym roku.