W niedzielę 8 października zawodnicy UKS Grom w Sokolnikach oraz MUKS Junior Ochędzyn rywalizowali w ramach Mistrzostw Polski w biegu na orientację w kategorii biegu średniodystansowego.

W kompleksie leśnym w okolicach Mielca pojawili się najlepsi zawodnicy w kraju. Wśród nich również nasi reprezentanci, którzy niemal w komplecie uplasowali się w drugich dziesiątkach swoich kategorii. Najlepszy rezultat uzyskał Jarosław Krzyżostanek osiągając jedenasty rezultat wśród zawodników w kategorii M-45. Ponadto Mikołaj Hryciuk zajął 13 miejsce w kategorii M-18, Jacek Ertel był 16 w tej samej kategorii, Andrzej Domagała zajął 18 miejsce w kategorii M-40, a Milena Cegiełka osiągnęła 19 rezultat wśród dziewcząt w kategorii K-16.


Słowa podziękowania kierujemy w stronę gminy Sokolniki za całoroczne wsparcie działalności naszych klubów.