Niedzielne mikołajkowe popołudnie 7 grudnia w GOKSiT w Sokolnikach niewątpliwie należało do dzieci, które licznie przybyły wraz ze swoimi rodzicami żeby spotkać się ze św. Mikołajem.

Biesiadę Mikołajkową przygotowało Towarzystwo Aktywnych Kobiet przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury, Sportu i Turystyki w Sokolnikach. Słodkości współfinansowane były przez Gminę Sokolniki.
W programie były konkursy, zabawy, tańce, był oczywiście też Św. Mikołaj i pani Mikołajowa, byli też pomocnicy Mikołaja – Elfy. Panie z Towarzystwa Aktywnych Kobiet przygotowały przedstawienie pt. „Jeden dzień z życia Św. Mikołaja. Scenariusz do przedstawienia napisała Pani Anna Wąsek, a barwne stroje własnoręcznie uszyte zostały przez członkinie Towarzystwa.
To było bardzo radosne popołudnie – uśmiech nie znikał z dziecięcych twarzy i jak zawsze, to dzieci miały najwięcej energii .
Trudno powiedzieć, co się dzieciom podobało najbardziej – myślę jednak, że dzieciom niewiele potrzebne jest do szczęścia – najważniejsze to znaleźć dla nich czas i najzwyczajniej z nimi pobyć .
Składam serdeczne podziękowania:
- Paniom z Towarzystwa Aktywnych Kobiet za zaangażowanie w przygotowanie kolejnej biesiady,
- Panu Wójtowi gminy Sokolniki za współfinansowanie imprezy,
- szczególne podziękowania składam wszystkim, którzy przybyli w tym dniu, aby spędzić z nami to radosne popołudnie.

 

Z pozdrowieniami
Zofia Siwik    

Zdjęcia: Bartosz Górka