zak sez 3 W sobotę 16 listopada w miejscowości Kostrzewy na terenie Gminy Galewice odbyły się XV Mistrzostwa Młodych w BnO. Był to zarazem ostatni start w lesie dla zawodników UKS Grom Sokolniki, UKS GOK Galewice, MUKS Junior Ochędzyn oraz UMLKS Start Wieruszów.

phoca thumb m pabianice 4 W dniu 19 października 2019r., zawodnicy UKS GROM w Sokolnikach oraz UKS GOK Galewice brali udział w Mistrzostwach Powiatu Pabianickiego. Zawody odbywały się w obrębie leśnym Dłutówek. Jest to obszar o zróżnicowanej przebieżności, od półotwartych części lasu które można było szybko przemierzać, do rejonów porośniętych gęstym młodym lasem, gdzie bieg był niemożliwy.

phoca thumb m bno jesien 5 W pierwszy piątek tegorocznej jesieni sportowcy Gromu Sokolniki i Juniora Ochędzyn uczestniczyli w V Mistrzostwach Powiatu Kępińskiego w Biegu na Orientację. Przyjemna, ciepła pogoda sprzyjała osiąganiu dobrych wyników, a miła atmosfera zawodów, stworzona przez organizatorów , dopełniała zadowolenie z udziału w tej imprezie.

phoca thumb m Lublin 4 W dniach 26-27 sierpnia w Lublinie, odbyło się sportowe wydarzenie w BnO. Rywalizowali ze sobą zawodnicy z kategorii KM-14, z czterech województw (lubelskie, mazowieckie, łódzkie i podlaskie).

phoca thumb m oboz bno 12 Czas wakacji to nie tylko wypoczynek. Zawodnicy Klubów Sportowych w powiecie wieruszowskim, którzy biegają na orientację, mieli możliwość uczestniczyć w obozie sportowym, zorganizowanym przez Małopolski Związek BnO.