phoca thumb m Lublin 4 W dniach 26-27 sierpnia w Lublinie, odbyło się sportowe wydarzenie w BnO. Rywalizowali ze sobą zawodnicy z kategorii KM-14, z czterech województw (lubelskie, mazowieckie, łódzkie i podlaskie).

phoca thumb m oboz bno 12 Czas wakacji to nie tylko wypoczynek. Zawodnicy Klubów Sportowych w powiecie wieruszowskim, którzy biegają na orientację, mieli możliwość uczestniczyć w obozie sportowym, zorganizowanym przez Małopolski Związek BnO.

phoca thumb m lesnicy 5 W dniach 6 – 10 sierpnia pięciu zawodników z klubów: UKS „Grom” Sokolniki, MUKS „Junior” Ochędzyn, brało udział w XXVI Mistrzostwach Europy Leśników w Biegu na Orientację.

phoca thumb m BNO 4 Reprezentacja UKS „Grom” w Sokolnikach uczestniczyła w trzydniowych zawodach BnO w terminie 02-04.08.2019r. Cieszy nas wszystkich fakt, że czas wolny od pracy został tak aktywnie spędzony przez wyjątkową rodzinę, która godnie reprezentowała naszą gminę, powiat i województwo.

W dniach 10-14 lipca br. reprezentanci UKS „Grom” Sokolniki i MUKS „Junior” Ochędzyn wzięli udział w największych w Polsce zawodach w Biegu na Orientację -38 Międzynarodowych Zawodach w BnO o Puchar Wawelu.