wawel cup W dniach 10-14 lipca br. reprezentanci UKS „Grom” Sokolniki i MUKS „Junior” Ochędzyn wzięli udział w największych w Polsce zawodach w Biegu na Orientację -38 Międzynarodowych Zawodach w BnO o Puchar Wawelu.

mistrzostwa Dnia 08.06.2019r.odbyły się kolejne Mistrzostwa Powiatu Wieruszowskiego w Biegach na Orientację. Organizatorem tej sportowej imprezy był UKS „Grom” w Sokolnikach, przy wsparciu finansowym Powiatu Wieruszowskiego i Gminy Sokolniki.

grom mistrzostwa Dnia 25 maja br. odbyły się XXXVIII Mistrzostwa Szkół województwa Łódzkiego w BnO. W pięknych lasach pod Łodzią walczyli zawodnicy z Gminy Sokolniki, a wśród nich UKS „Grom” Sokolniki, który reprezentował Szkołę Podstawową w Sokolnikach.

muks Na rozegranych w sobotę 25.5.br. Mistrzostwach Szkół Województwa Łódzkiego w Biegu na Orientację dzieci i młodzież “Juniora” po raz kolejny spisali się zdobywając puchar za trzecie miejsce w klasyfikacji szkół podstawowych w skali województwa.

grom zawody W dniach 13-14 kwietnia 2019 r odbył się III Puchar Skierniewic w Radioorientacji Sportowej. Uczniowski Klub Sportowy „Grom” w Sokolnikach, reprezentował Hubert Musiała, biegający w kategorii M-19.