wręczenie nagród miniatura

29 listopada w siedzibie Urzędu Gminy w Sokolnikach wręczono nagrody laureatom konkursu plastycznego pn. "Moja miejscowość, moja Gmina".

Herb Gminy Sokolniki

 Zawiadamiam, że w dniu 5 grudnia 2022 roku o godzinie 11:00 w sali sesyjnej Urzędu Gminy w Sokolnikach przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 odbędzie się posiedzenie Komisji Rozwoju Gminy

 

Logo ZUS

Szanowni Państwo,

do 30 grudnia 2022 r. jako płatnik składek mają Państwo obowiązek założyć profil na Platformie Usług Elektronicznych (PUE) ZUS [1]. PUE ZUS to duże ułatwienie dla przedsiębiorców, dlatego nie warto czekać na ostatnią chwilę.

herb gminy Sokolniki

Zawiadamiam, że w dniu 7 grudnia 2022 roku o godzinie 10:00 w sali sesyjnej Urzędu Gminy w Sokolnikach przy ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 odbędzie się posiedzenie Komisji Rewizyjnej.

herb gminy Sokolniki

Zawiadamiam, że w dniu 5 grudnia 2022 roku o godzinie 10:00 w sali sesyjnej Urzędu Gminy w Sokolnikach przy ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 odbędzie się posiedzenie Komisji skarg, wniosków i petycji.

miniatura praca plastyczna

Konkurs plastyczny pn. "Moja miejscowość, moja Gmina" rozstrzygnięty!!!

Mikołajki logo

Koło Gospodyń Wiejskich w Sokolnikach serdecznie zaprasza wszystkie dzieci na Mikołajki. Partnerami wydarzenia jest: Gmina Sokolniki, GOKSiT w Sokolnikach oraz GOPS w Sokolnikach

Pfron logo

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z infomracjami dotyczącymi modułu programu „Samodzielność-Aktywność-Mobilność!”. „Dostępne Mieszkanie” to program skierowany do osób z niepełnosprawnościami, które w swoim mieszkaniu posiadają bariery ograniczające ich w codziennym funkcjonowaniu.

herb gminy Sokolniki

Zawiadamiam, że posiedzenie Komisji Rozwoju Gminy zwołane na dzień 25 listopada 2022 r. na godzinę 10:00 w sali sesyjnej Urzędu Gminy w Sokolnikach z przyczyn organizacyjnych odbędzie się o godzinie 9:00.

gminne obchody dnia praw dziecka

Ponad osiem lat temu Sejm podjął uchwałę o ustanowieniu Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka.