goksit

Wraz z nowym rokiem szkolnym, ruszają zapisy na zajęcia dla dzieci i dorosłych w GOKSiT w Sokolnikach.

Logo KGW

Zapraszamy do zapoznania się ze spotem informacyjnym przygotowanym przez KGW w Sokolnikach w ramach projektu realizowanego ze środków Ministerstwa Sprawiedliwości.

piknik miniatura

26 sierpnia na boisku sportowym w Walichnowach odbył się piknik profilaktyczno-edukacyjny pn. „Bezpieczna gmina Sokolniki przykładem dla innych”, którego organizatorem było Koło Gospodyń Wiejskich w Walichnowach przy współpracy gminy Sokolniki.

flaga RP

Już dziś zapraszamy Państwa na gminne obchody 84. rocznicy wybuchu II wojny światowej.

miniatura mianowanie

18 sierpnia w Urzędzie Gminy w Sokolnikach Wójt Gminy – Sylwester Skrzypek wraz z Zastępcą Wójta – Bartoszem Górką wręczyli akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela.

miniatura projekt

Za nami pierwsze spotkanie dla Seniorów w ramach cyklu szkoleniowego "Bezpieczna gmina Sokolniki przykładem dla innych".

kgw mini walichnowy

Zapraszamy na Piknik profilaktyczno-edukacyjny "Bezpieczna gmina Sokolniki przykładem dla innych" - 26 sierpnia 2023 r. boisko w Walichnowach.

Logo GOPS

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sokolnikach informuje, że od nowego okresu świadczeniowego, który rozpocznie się 1 października 2023 r., wzrośnie kwota kryterium dochodowego uprawniającego do świadczeń z funduszu alimentacyjnego.

Herb Gminy Sokolniki

Wójt Gminy Sokolniki informuje:

PODSTAWĄ OSZACOWANIA SZKÓD SPOWODOWANYCH PRZEZ SUSZĘ NADAL BĘDZIE ZŁOŻENIE INDYWIDUALNIE PRZEZ POSZKODOWANEGO PRODUCENTA ROLNEGO WNIOSKU ZA POŚREDNICTWEM APLIKACJI SUSZOWEJ

MON logo

Ministerstwo Obrony Narodowej opracowało medal „Order Młodego Bohatera” przyznawanego osobom do 18 roku życia, które w niebezpiecznej sytuacji dzięki własnemu działaniu lub wezwaniu służb, przyczyniły się do uratowania zdrowia lub życia innych osób albo do zażegnania niebezpieczeństwa.