phoca thumb m grom 2020 3 "Pomimo pandemii, staramy się żyć normalnie i nie zapominać o tym, że sport to zdrowie.?‍♀️? W dniach 10-12 lipca 2020 r. 5 zawodników UKS „Grom” Sokolniki, uczestniczyło w popularnych w całej Europie zawodach Wawel Cup 2020.

phoca thumb m bno ferie 3 Uczniowie z niecierpliwością oczekują na czas wolny od nauki. Kiedy już to się stanie starają się tak zorganizować sobie wolny czas, by spędzić go z uśmiechem na ustach. Niewątpliwie udaje się to naszym sportowcom, którzy co roku w czasie ferii, spotykają się przy ognisku, by wspólnie pobiegać, poszukać punktów i z pełną satysfakcją je odnaleźć.

phoca thumb m podsumowanie 4 Rok 2019 przyniósł kolejne dobre wyniki sportowe naszych sportowców. Startowali w zawodach międzynarodowych, ogólnopolskich, wojewódzkich i powiatowych – łącznie w 10 imprezach.

zak sez 3 W sobotę 16 listopada w miejscowości Kostrzewy na terenie Gminy Galewice odbyły się XV Mistrzostwa Młodych w BnO. Był to zarazem ostatni start w lesie dla zawodników UKS Grom Sokolniki, UKS GOK Galewice, MUKS Junior Ochędzyn oraz UMLKS Start Wieruszów.