phoca thumb m BNO 4 Reprezentacja UKS „Grom” w Sokolnikach uczestniczyła w trzydniowych zawodach BnO w terminie 02-04.08.2019r. Cieszy nas wszystkich fakt, że czas wolny od pracy został tak aktywnie spędzony przez wyjątkową rodzinę, która godnie reprezentowała naszą gminę, powiat i województwo.

W dniach 10-14 lipca br. reprezentanci UKS „Grom” Sokolniki i MUKS „Junior” Ochędzyn wzięli udział w największych w Polsce zawodach w Biegu na Orientację -38 Międzynarodowych Zawodach w BnO o Puchar Wawelu.

silesia W dniach 28-30 czerwca 5 zawodników UKS GROM w Sokolnikach brało udział w zawodach SILESIA O-Cup. Były to czteroetapowe zawody rozgrywane w okolicach Bytomia a także w Katowicach oraz Chorzowie.

phoca thumb m grom zalecze 9 Czerwiec to miesiąc intensywnej pracy UKS „Grom”, zarówno dla zawodników jak i trenerów, w biegach na orientację. Po zakończonych Mistrzostwach Powiatu w BnO, kolejne sobotnie zawody, tym razem w Parku Krajobrazowym w Załęczu.

mistrzostwa Dnia 08.06.2019r.odbyły się kolejne Mistrzostwa Powiatu Wieruszowskiego w Biegach na Orientację. Organizatorem tej sportowej imprezy był UKS „Grom” w Sokolnikach, przy wsparciu finansowym Powiatu Wieruszowskiego i Gminy Sokolniki.