Plakat Szanowni Państwo,
w związku z trwającym Powszechnym Spisem Rolnym 2020, w celu ułatwienia Państwu spisania się, Urząd Gminy w Sokolnikach wraz z Urzędem Statystycznym w Łodzi zachęcają do skorzystania z Mobilnego Miejsca Spisowego.

gus Zmiany w ustawie dostosowują przepisy dotyczące prowadzenia spisów do warunków epidemii, m.in. możliwość zbierania danych spisowych telefonicznie. W związku z potrzebą przeciwdziałania dalszemu rozprzestrzenianiu się epidemii COVID-19 statystyka publiczna musi działać w oparciu o podstawy prawne, które w warunkach epidemii umożliwią nieprzerwane prowadzenie badań statystycznych, mając na uwadze ich kluczowe znaczenie dla gospodarki narodowej.

rachmistrz weryfikacja Rachmistrz spisowy legitymuje się oficjalnym identyfikatorem wydanym przez Wojewódzkie Biuro Spisowe.

spis traktor AKTUALIZACJA NA DZIEŃ 22 PAŹDZIERNIKA

Na dzień dzisiejszy w gminie Sokolniki odnotowuje się 185 gospodarstw indywidualnych, które pomyślnie ukończyły spis rolny. Największy odsetek wśród spisanych osób w dlaszym ciągu stanowią mieszkańcy sołectw: Bagatelka, Tyble, Sokolniki i Prusak! Gratulujemy! Oby tak dalej! 🙂
Jako drudzy na podium ulokowali się mieszkańcy sołectw: Nowy Ochędzyn, Stary Ochędzyn, Kopaniny, Bagatelka i Zdzierczyzna!

wywiad bezposredni Uprzejmie informujemy, że zgodnie z decyzją Zastępcy Generalnego Komisarza Spisowego od 10 października br. istnieje możliwość przeprowadzania spisu rolnego przez rachmistrzów w formie wywiadów bezpośrednich z respondentami.

spis owca Szanowni Państwo, zachęcamy do skorzystania ze stanowiska do samospisu internetowego, znajdującego się w Urzędzie Gminy w Sokolnikach na I piętrze, pokój nr 1.  W razie pojawiających się problemów merytorycznych bądź związanych z obsługą komputera możecie Państwo liczyć na pomoc pracowników Urzędu.

rolniku, spisz się 1. Weź udział w Powszechnym Spisie Rolnym 2020 online i uzyskaj unikatowy kod potwierdzający samospis.
2. Zarejestruj otrzymany kod w trakcie trwania akcji (1.10.2020 - 22.11.2020) na stronie loterii.
3. Oglądaj transmisje online z losowań i sprawdź, czy wygrałeś!

wywiad telefoniczny Powołując się na Komunikat Dyrektora Centralnego Biura Spisowego w sprawie wywiadów bezpośrednich w Powszechnym Spisie Rolnym 2020 r., Gminne Biuro Spisowe informuje, że w związku z utrzymującym się wysokim poziomem zachorowań, spowodowanych pandemią COVID–19, rachmistrze spisowi prowadzić będą wyłącznie telefoniczne wywiady w gospodarstwach rolnych przydzielonych im do realizacji.

spis rolny

Co musisz wiedzieć przed przystąpieniem do spisu rolnego?

Formularz spisowy jest podzielony na 11 działów. Wydaje się, że to dużo, jednak należy pamiętać, że nie wszystkie pytania, czy nawet całe działy będą dotyczyć Państwa gospodarstwa rolnego.

samospis Szanowni mieszkańcy!
Zgodnie z wytycznymi Głównego Urzędu Statystycznego, na potrzeby Powszechnego Spisu Rolnego 2020, w naszym Urzędzie zostało utworzone stanowisko do samospisu internetowego. Jeżeli nie posiadacie Państwo odpowiedniego sprzętu w domu, zapraszamy do nas!