konkurs fotograficzny nsp 2 Z okazji Narodowego Spisu Powszechnego 2021 Urząd Statystyczny w Łodzi ogłasza konkurs fotograficzny „Moja rodzina świetnie się spisuje”.

identyfikator Rachmistrza, który odwiedza respondenta w celu przeprowadzenia wywiadu spisowego można poprosić o wylegitymowanie się oficjalnym identyfikatorem. Każdy rachmistrz powinien mieć go przy sobie i okazać na prośbę respondentowi.

rachmistrz home Od 23 czerwca br. rachmistrzowie spisowi rozpoczną wywiady bezpośrednie w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021. Co to oznacza?

Rachmistrzowie skontaktują się z osobami, które nie spisały się samodzielnie przez Internet, nie spisały się na infolinii ani nie uczestniczyły w wywiadzie telefonicznym.

loteria plakat

Co muszę zrobić, aby wziąć udział w loterii?

• Wejdź na stronę https://spis.gov.pl/ i spisz się w dogodnej dla siebie chwili
• Pobierz unikatowy kod uprawniający do udziału w loterii
• Zgłoś go na stronie https://loteria.spis.gov.pl/ .

NSP KOLOR Kody zgłoszenia, wylosowane w danym losowaniu, możesz sprawdzić na stronie loterii loteria.spis.gov.pl  w zakładce: wyniki losowań oraz w transmisjach z losowań. Filmy dostępne są na kontach społecznościowych Głównego Urzędu Statystycznego: YouTube oraz Facebook.

21maja losowanie Spisz się już dziś na:https://spis.gov.pl/ i weź udział w losowaniu nagród w ramach NSP 2021 !!! 🙋

zlap reklame Zadanie konkursowe polega na wykonaniu zdjęcia przedstawiającego reklamę mobilną NSP 2021, promującą Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 na terenie województwa łódzkiego i przesłaniu pliku ze zdjęciem do Organizatora.

nsp rachmistrz Rachmistrz spisowy ma nadany oficjalny identyfikator wydany przez Wojewódzkie Biuro Spisowe zawierający imię i nazwisko, numer, godło, informację o przetwarzaniu danych osobowych.

live senior spis Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej, Główny Urząd Statystyczny i „Głos Seniora” zaprasza na wydarzenie online transmitowane na profilach Facebook organizatorów, które odbędzie się w piątek 14 maja br. o godz. 14:00.

losowanie photo 7 maja odbyło się pierwsze losowanie w ramach loterii Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021.

rachmistrz tozsamosc Jeśli jeszcze nie spisałeś się przez Internet lub na infolinii spisowej, może do Ciebie zadzwonić rachmistrz spisowy. Chcesz sprawdzić jego tożsamość?

grafika filmik NSP Konkurs pt. "Dlaczego liczy się każdy?" ma na celu promowanie idei Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 oraz stwarza Uczestnikom możliwość zaprezentowania talentu, kreatywności i pomysłowości.