Plakat Szanowni Państwo,
w związku z trwającym Powszechnym Spisem Rolnym 2020, w celu ułatwienia Państwu spisania się, Urząd Gminy w Sokolnikach wraz z Urzędem Statystycznym w Łodzi zachęcają do skorzystania z Mobilnego Miejsca Spisowego.

UKS Piłkarz Sokolniki na turnieju w Skomlinie – 20.10.2020 W dniu 20 października 2020 roku na boisku sportowym w Skomlinie odbył się trzeci turniej ligi powiatowej pod patronatem LZS Wieluń w roczniku 2006 i młodsi z udziałem UKS Piłkarz Sokolniki.

UKS Piłkarz Sokolniki na turnieju w Skomlinie – 19.10.2020 W dniu 19 października 2020 roku na boisku sportowym w Skomlinie odbył się trzeci turniej ligi powiatowej pod patronatem LZS Wieluń w roczniku 2008 i młodsi z udziałem UKS Piłkarz Sokolniki.

UKS Piłkarz Sokolniki na turnieju w Łubnicach – 16.10.2020 W dniu 16 października 2020 roku na orliku w Łubniach odbył się drugi turniej ligi powiatowej pod patronatem LZS Wieluń w roczniku 2010 i młodsi z udziałem UKS Piłkarz Sokolniki.

GOPS logo Jeśli z powodu pandemii koronowirusa nie możesz wychodzić z domu i potrzebujesz pomocy, np. przy robieniu zakupów spożywczych oraz higienicznych , załatwianiu rożnych spraw pilnych, możesz uzyskać pomoc kontaktując się z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Sokolnikach.

spis traktor AKTUALIZACJA NA DZIEŃ 21 PAŹDZIERNIKA

Na dzień dzisiejszy gminie Sokolniki odnotowuje się 178 gospodarstw indywidualnych, które pomyślnie ukończyły spis rolny. Największy odsetek wśród spisanych osób w dalszym ciągu stanowią mieszkańcy sołectw: Bagatelka, Tyble, Sokolniki i Prusak ! Gratulujemy! Oby tak dalej! 🙂
Jako drudzy na podium ulokowali się mieszkańcy sołectw: Nowy Ochędzyn, Stary Ochędzyn, Kopaniny, Bagatelka i Zdzierczyzna!

lzs centra walichnowy Fotorelacja z kolejnych- jesiennych rozgrywek- drużyny LZS Centra Walichnowy ⚽️

herb Polski Od 17 października w całym kraju wprowadzamy nowe narzędzia do walki z koronawirusem. W zależności od rozwoju sytuacji będziemy na bieżąco reagować i wprowadzać kolejne ograniczenia. Wszystko po to, aby ratować zdrowie i życie Polaków. Co zmieni się od najbliższej soboty?

ministerstwo zdrowia Walczymy z koronawirusem – pomóż nam w tym i Ty! Żebyśmy wszyscy zatrzymali rozprzestrzenianie się epidemii, musimy stosować się ściśle do konkretnych zaleceń. Zebraliśmy je w jednym miejscu. Przeczytaj i stosuj.

Mistrzostwa Polski 2 W dniu 4 października w Nawojowej Górze obok Krakowa, zorganizowano kolejną rundę Mistrzostw Polski w biegach na orientację. Tym razem 362 zawodników z całego kraju walczyło o medale na trasach biegu średniodystansowego.