bibioteka logo Biblioteka Publiczna Gminy Sokolniki we współpracy z Gminą Sokolniki i Powiatem Wieruszowskim już po raz piąty organizuje konkurs „Książkomaniacy Na Start! – Biblioteka przyszłości”.

ofop logo Ruszyły zapisy na serię wysłuchań publicznych dot. projektu Umowy Partnerstwa i poszczególnych programów krajowych przewidzianych w ramach nowego budżetu UE na lata 2021-2027.

nfz logo Narodowy Fundusz Zdrowia przygotował portal internetowy diety.nfz.gov.pl, który oferuje bezpłatne plany żywieniowe dla całej rodziny.

bibioteka logo Biblioteka Publiczna Gminy Sokolniki obchodzi w tym roku swoje 66-lecie.

nsp konkurs FB Konkurs organizowany przez Urząd Statystyczny w Łodzi ma na celu promowanie wiedzy na temat Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021, umiejętności korzystania z baz danych, w których prezentowanie są wyniki spisów powszechnych oraz innych badań statystyki publicznej.

mhp logo Muzeum Historii Polski, we współpracy z portalem historia.org.pl, po raz czternasty ogłasza Plebiscyt „Wydarzenie Historyczne Roku”, którego celem jest uhonorowanie organizatorów, twórców oraz inicjatorów najciekawszych przedsięwzięć historycznych w minionym roku.

arimr niebieskie 15 marca ruszył nabór wniosków o przyznanie dopłat bezpośrednich i obszarowych z PROW za 2021 r. Od tego roku rolnicy mogą składać je jedynie za pośrednictwem aplikacji eWniosekPlus.

lodzkie biznes logo "Biznes na plus" to najbardziej prestiżowe wyróżnienie dla firm z naszego regionu jest formą docenienia i podziękowania dla przedsiębiorców osiągających najlepsze efekty ekonomiczne.