GOPS logo Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sokolnikach informuje, że w miesiącu VI/2019 r zakończono wydawanie żywności z Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014 – 2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Pomoc Najbardziej Potrzebującym w ramach Podprogramu 2018.

zawody wedkarskie Informacja dla wszystkich osób, które chcą uczestniczyć w zawodach wędkarskich na zbiorniku "OKOŃ" w Gumniskach podczas Dni Gminy Sokolniki w dniu 29 czerwca 2019 roku:
ZAPISY ODBYWAJĄ SIĘ W DNIU ZAWODÓW NA ZBIORNIKU OD GODZINY 6:00 ! :) 🐠🐟

GOPS logo Terminy przyjmowania i rozpatrywania wniosków na okres zasiłkowy 2019/2020

bibioteka logo Biblioteka Publiczna Gminy Sokolniki serdecznie zaprasza młodzież na warsztaty fotograficzne. Zajęcia będą prowadzone przez panią Vjolcę Behluli, która zapozna młodzież z technikami warsztatu fotografa.

Herb Gminy Sokolniki Zawiadamiam, że w dniu 27 czerwca 2019 roku o godzinie 8:00 w sali sesyjnej Urzędu Gminy w Sokolnikach przy ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 odbędzie się XI sesja Rady Gminy Sokolniki.

Taneczne show w gminie Sokolniki Magia kolorów, gracja ruchów, wymyślne stroje i wielkie emocje. Wszystko to można było podziwiać 17 czerwca w sali GOKSiT w Sokolnikach w ramach Gminnego Turnieju Tańca.

Akcja 'Wakacje bez przemocy' Zespól Interdyscyplinarny działający przy Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Sokolnikach w związku ze zbliżającymi się wakacjami przeprowadził na terenie placówek oświatowych z gminy Sokolniki akcję pod hasłem „ Wakacje bez Przemocy”.

UKS Piłkarz Sokolniki na turnieju w Wierzchlasie 15.06.2019 W dniu 15 czerwca 2019 roku na orliku w Wierzchlasie odbył się szósty ostatni w tym sezonie turniej Ligi Powiatowej pod patronatem LZS Wieluń w roczniku 2008 i młodsi.