zus webinar Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna wspólnie z oddziałami Zakładu Ubezpieczeń Społecznych z województwa łódzkiego zapraszają na bezpłatny WEBINAR na temat Wsparcia z ZUS w ramach Tarczy 6.0. Spotkanie odbędzie się 25 stycznia br. o godz. 10:00 online.

phoca thumb m 158 rocznica  pows styczniowe 2 22 stycznia 1863 roku Manifestem Tymczasowego Rządu Narodowego rozpoczęło się Powstanie Styczniowe przeciwko rosyjskiemu zaborcy.

ue flaga Czym jest Umowa Partnerstwa?
Podstawowym dokumentem, który określa współpracę UE z Polską. To uzgodniona z Komisją Europejską strategia wykorzystania Funduszy Europejskich w najbliższej dekadzie. Skierowana jest zarówno do urzędników, jak i beneficjentów, którzy realizują projekty. Określa cele i zakres interwencji, odpowiedzialne instytucje za zarządza-nie funduszami, programy oraz ich finansowanie.

COP logo pion Centrum Obsługi Przedsiębiorcy w Łodzi zaprasza do składania wniosków w ramach naboru 2.1 Otoczenie biznesu / 2.1.1 Tereny inwestycyjne (dla MŚP).

Herb Gminy Sokolniki Wójt Gminy Sokolniki informuje o zbliżającym się terminie składania wniosków o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego. Zgodnie z ustawą z dnia 10 marca 2006 roku o zwrocie podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej (t.j. Dz. U. z 2019 poz. 2188) w celu uzyskania zwrotu akcyzy zawartej w cenie oleju napędowego dla drugiego okresu producenci rolni zobowiązani są składać wnioski do właściwych gmin od 1 lutego do 1 marca 2021 roku.

szczepimy gmina Poniżej znajdziecie Państwo informacje nt. szczepień przeciw covid-19 realizowanych w gminie Sokolniki.

GUS PSR 2020 logo kolor pelne RGB Miło jest nam poinformować Państwa, że gmina Sokolniki zajęła 5 miejsce w woj. łódzkim w konkursie prezesa GUS.

mammografia 2021 Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia w ramach Narodowego Programu Zwalczania Chorób Nowotworowych zapraszamy na bezpłatne badania mammograficzne, które skierowane są do kobiet w wieku 50-69 lat.