mikolajki 21 6️⃣ grudnia to jeden z ulubionych dni w roku wszystkich dzieci 🎅
Nie bez powodu..... 🙂

ZAWIADOMIENIE

Herb Gminy Sokolniki

Zawiadamiam, że w dniu 15 grudnia 2021 roku o godzinie 13:00 w sali sesyjnej Urzędu Gminy w Sokolnikach przy ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 odbędzie się posiedzenie Komisji Rewizyjnej

wreczenie listopad21 4 Prezentujemy galerię zdjęć z uroczystości wręczenia nagród uczniom z terenu gminy Sokolniki, którzy zwyciężyli w konkursie plastycznym pn. "Strażak zawsze rękę poda".

UKS Piłkarz Sokolniki na turnieju w Białej 27-11-2021

W dniu 27 listopada 2021 roku na hali sportowej w Białej odbył się pierwszy turniej ligi powiatowej pod patronatem LZS Wieluń z udziałem UKS Piłkarz Sokolniki w rocznikach 2011 i 2009.

IK logo 2017

 Miło nam poinformować, że Biblioteka Publiczna Gminy Sokolniki jest Beneficjentem Programu Instytutu Książki „Kraszewski. Komputery dla bibliotek”.

2 iv viii Miło jest nam poinformować Państwa, że po burzliwych dyskusjach komisji konkursowej udało nam się wyłonić laureatów w konkursie, którego organizatorem była gmina Sokolniki.

geodezja grafikaW dniu 16.11.2021 r. odbyło się zebranie z właścicielami i władającymi nieruchomości w celu przekazania informacji o pracach modernizacyjnych dotyczących ewidencji gruntów i budynków, a także weryfikacji danych ewidencyjnych.

Zebranie odbyło się w siedzibie Starostwa Powiatowego w Wieruszowie.