terapia

W związku z panującą sytuacją w kraju, informujemy, że z Punktem Konsultacyjnym ds. Uzależnień w Sokolnikach skontaktować można się pod nr. tel.: 509 651 633.

Gwarantujemy fachową pomoc i anonimowość! 

Herb Gminy Sokolniki

Szanowni Państwo,

informujemy, że od poniedziałku (6 kwietnia br.) rozpoczynamy prace związane z remontem schodów wejściowych do budynku Urzędu Gminy w Sokolnikach. W związku z powyższym, do budynku będzie można dostać się tylnymi drzwiami (od strony parkingu).

Za utrudnienia przepraszamy. 

Logo projektu zdalna szkoła Gmina Sokolniki w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014 – 2020 przystąpiła do projektu grantowego Zdalna Szkoła – Wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego” realizowanego ze środków europejskich.

autyzm "Autyzm jest zaburzeniem o charakterze neurologicznym, dotyczącym mózgu i mającym najczęściej podłoże genetyczne. Pierwsze objawy ujawniają się już na etapie okresu dziecięcego i trwają tak naprawdę do końca życia.

ZUS logo

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami ZUS dla przedsiębiorców dotyczącymi np. świadczeń postojowych dla osób prowadzących działalność gospodarczą czy zwolnienia z obowiązku opłacenia należności z tytułu składek za marzec - maj 2020 r.

https://www.zus.pl/baza-wiedzy/biezace-wyjasnienia-komorek-merytorycznych/firmy

GOPS logo Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sokolnikach – Zespół Interdyscyplinarny ds Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie , informuje, że od dnia 1 kwietnia 2020 r., w związku ze stanem zagrożenia epidemiologicznego wszelkie kontakty w sprawach dotyczących przemocy odbywać się będą drogą telefoniczną lub mailową .

krus logo PT KRUS w Wieruszowie zachęca do korzystania z materiałów prewencyjnych umieszczonych na stronie internetowej Kasy.

Herb Gminy Sokolniki Zgodnie z zarządzeniem Nr 0050.18.2020 Wójta Gminy Sokolniki z dnia 9 marca 2020 r. w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych oraz działając w oparciu
o uchwałę Nr XXIV/155/09 Rady Gminy Sokolniki z dnia 12 listopada 2009 r. w sprawie przyjęcia procedury konsultacji społecznych w Gminie Sokolniki w dniach od 18 marca 2020 r. do 25 marca 2020 r. przeprowadzone zostały konsultacje społeczne z mieszkańcami Gminy Sokolniki.