76. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego w Sokolnikach W sobotę 1 sierpnia, o godz. 17, w godzinę "W", oddaliśmy hołd powstańcom warszawskim przy mogile nieznanego powstańca warszawskiego na cmentarzu w Sokolnikach.

Polska Organizacja Turystyczna logo

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi bonu turystycznego.

https://bonturystyczny.polska.travel

GOPS logo Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sokolnikach informuje, że od dnia 3 sierpnia 2020 r będzie wydawana żywność.

GOPS logo Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sokolnikach informuje , że wnioski o ustalenie prawa do zasiłku rodzinnego oraz dodatków do zasiłku rodzinnego na okres zasiłkowy 2020/2021; wnioski o ustalenie prawa do świadczeń z funduszu alimentacyjnego na okres zasiłkowy 2020/2021 oraz wnioski o ustalenie prawa do świadczenia ,,Dobry Start” (300+) będzie można składać:

Herb Gminy Sokolniki Wójt Gminy Sokolniki informuje o zbliżającym się terminie składania wniosków o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego. Zgodnie z ustawą z dnia 10 marca 2006 roku o zwrocie podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej (t.j. Dz. U. z 2019 poz. 2188) w celu uzyskania zwrotu akcyzy zawartej w cenie oleju napędowego dla drugiego okresu producenci rolni zobowiązani są składać wnioski do właściwych gmin od 3 sierpnia do 31 sierpnia 2020 roku.

ODR Bartoszewice logo Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie zaprasza sołtysów, rady sołeckie, radnych, pracowników UG, członków KGW i OSP oraz wszystkich zainteresowanych mieszkańców obszarów wiejskich na szkolenie e-learningowe pod nazwą: „Fundusz sołecki jako narzędzie aktywizacji wsi”.

GOPS logo GOPS w Sokolnikach przypomina , że od lipca przyjmowane są wnioski o świadczenie z programu „Dobry Start”.To 300 zł jednorazowego wsparcia dla uczniów rozpoczynających rok szkolny.