Warsztaty pn. Zimowy pejzaż i bezpieczeństwo W dniu 21 stycznia 2020 r., odbyły się na terenie GOKSiT w Sokolnikach warsztaty w ramach ferii „ Zimowy pejzaż”.

Niespodzianki dla Babci i Dziadka Podczas tegorocznych ferii zimowych organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Turystyki w Sokolnikach nie zabrakło warsztatów dla dzieci przygotowanych przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sokolnikach.

phoca thumb m 2 fso lublin 2  Jeśli jesteś pasjonatem zabytkowych samochodów lub planujesz zakup używanego, niekonwencjonalnego pojazdu Gmina Sokolniki przygotowała coś specjalnego właśnie dla Ciebie! :)

Herb Gminy Sokolniki W załączeniu przedstawiamy Państwu Zarządzenie nr 0050.5.2020 Wójta Gminy Sokolniki z dnia 16 stycznia 2020 roku w sprawie przeprowadzenia konsultacji projektu Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie gminy Sokolniki w 2020 roku.

 
phoca thumb m wosp2020 5 28 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami.

Po raz dziesiąty graliśmy w Sokolnikach w sztabie utworzonym przy GOKSiT. Tak jak zawsze towarzyszyły nam przeróżne emocje - łzy wzruszenia, radość i ogromna duma, ponieważ po raz kolejny udało nam się pobić rekord.

GOPS logo Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sokolnikach w związku z licznymi pytaniami ze strony mieszkańców naszej gminy informuje:

Karta Dużej Rodziny to system zniżek – zarówno w instytucjach publicznych, jak i firmach prywatnych – z których można korzystać w ok. 24 tys. lokalizacji w całej Polsce. Komu przysługuje i co zrobić, by otrzymać Kartę? Przedstawiamy przewodnik krok po kroku.

Herb Gminy Sokolniki W Gminie Sokolniki w 2019 roku urodziło się 41 dzieci, natomiast zmarło 59 osób. W Urzędzie Stanu Cywilnego w Sokolnikach zawarto 19 małżeństw, natomiast rozwiodło się 10 par. Najpopularniejsze imiona w 2019 roku to: Martyna, Zuzanna, Jakub, Ksawery, Oliwier i Piotr.

Herb Gminy Sokolniki Przypominamy, że opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi uiszczamy na nowy numer konta bankowego
Urząd Gminy Sokolniki
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 1
98-420 Sokolniki

08 9256 0004 4200 0114 2000 0110

GOPS logo Szanowni Państwo,

w związku z planowaną od dnia 7 stycznia 2020 roku zmianą lokalizacji Oddziału do Spraw Koordynacji Świadczeń Wydział Zdrowia, Rodziny i Polityki Społecznej
Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi:

na ul. Żeromskiego 87, 90-502 Łódź,