plakat z kuratoriami A3 Dnia 15.01.2020 rozpocznie się VI-ta edycja ogólnopolskiego konkursu ekologicznego pt. „Mistrz Recyklingu Maks porządkuje odpady” dla uczniów klas 3-7 szkół podstawowych. To konkurs o odpadach i o tym dlaczego tak ważna jest ekokoncepcja: ułatwia prawidłowy odzysk i recykling urządzeń AGD RTV wszechobecnych w naszym codziennym życiu.

phoca thumb m stypendysci 14 Jak co roku 6 grudnia w Dzień Św. Mikołaja z wizytą do przedszkoli z terenu Gminy Sokolniki udają się pracownicy Urzędu Gminy w Sokolnikach, aby wręczyć przedszkolakom pięknie zapakowane prezenty i złożyć życzenia - nie inaczej było również i w tym roku.

Podsumowanie projektu w GOKSiT w Sokolnikach W piątek 13 grudnia, w 38 rocznicę wybuchu stanu wojennego uroczyście podsumowaliśmy projekt historyczny „Anna Walentynowicz – słowami mieszkańców Sokolnik”.

phoca thumb m podsumowanie 4 Rok 2019 przyniósł kolejne dobre wyniki sportowe naszych sportowców. Startowali w zawodach międzynarodowych, ogólnopolskich, wojewódzkich i powiatowych – łącznie w 10 imprezach.

UKS Piłkarz Sokolniki na turnieju w Białej - 14.12.2019 W dniu 14 grudnia 2019 roku odbył się 2 turniej White Ligi w roczniku 2009 i młodsi z udziałem UKS Piłkarz Sokolniki.

ABC Świadomego Seniora  - spotkanie Przy dźwiękach kolęd, wśród wielu ciepłych słów Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sokolnikach wraz z Seniorami z koła Emerytów i Rencistów w dniu 11 grudnia br podsumował całoroczny projekt socjalny „ABC świadomego seniora”.

Święto literatury w Sokolnikach W szczególny sposób mieszkańcy Gminy Sokolniki świętowali przyznanie Nagrody Nobla w dziedzinie literatury polskiej pisarce, Oldze Tokarczuk.

GOPS logo Szanowni Państwo

Pamiętajmy o tych, dla których okres jesienno -zimowy nie jest przyjemny. To trudny czas w roku dla osób ubogich i bezdomnych. Spadająca szczególnie w nocy temperatura to realne zagrożenie dla ich zdrowia i życia.

phoca thumb m turniej 6 IX Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej +35 o Puchar Wójta Gminy Sokolniki odbył się 7 grudnia na sali gimnastycznej w szkole w Sokolnikach.

phoca thumb m DSC0141 W sobotę, 7 grudnia odbyły się mikołajki dla dzieci, organizowane przez KGW Towarzystwo Aktywnych Kobiet oraz GOKSiT współorganizatorami był GOPS Sokolniki.