GOPS logo W związku z rozprzestrzenianiem się w Polsce koronawirusa i zaleceniami dla seniorów o unikaniu miejsc publicznych, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sokolnikach od dnia 16 marca 2020 r. dodatkowo uruchamia infolinię pod numerem telefonu 798 227 146 dla seniorów, osób niepełnosprawnych i niesamodzielnych.

GOPS logo Diagnoza potrzeb w związku z planowanym przystąpieniem do realizacji programu

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sokolnikach w związku z ogłoszonym przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Programem „ Opieka wytchnieniowa” - edycja 2020 realizowanym w ramach Solidarnościowego Funduszu Wsparcia Osób Niepełnosprawnych prosi o kontakt osoby spełniające następujące kryteria ogłoszone w programie i zainteresowane uzyskaniem wsparcia.

GOPS logo Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sokolnikach informuje, że od dnia 20 marca 2020 r do odwołania wszystkie wypłaty gotówkowe świadczeń realizowanych przez Ośrodek zostają wstrzymane.

W trosce o bezpieczeństwo publiczne i w związku z potencjalnym zagrożeniem związanym z koronawirusem, który wywołuje chorobę o nazwie COVID-19, a także działając zgodnie z zaleceniami Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz organu prowadzącego, jakim jest Gmina Sokolniki informujemy, że od dnia 12 marca 2019 r. GOKSiT w Sokolnikach oraz Figloraj w Ochędzynie zostaje zamknięty do odwołania.

Zofia Siwik
Dyrektor GOKSiT w Sokolnikach

goksit

phoca thumb m walne sokolniki 9 Ostatnie walne zgromadzenie sprawozdawcze jednostek OSP z terenu naszej Gminy odbyło się w Sokolnikach. Zebranie rozpoczęto od uroczystego wprowadzenia sztandaru.

phoca thumb m DSC0141 W sobotę, 7 grudnia odbyły się mikołajki dla dzieci, organizowane przez KGW Towarzystwo Aktywnych Kobiet oraz GOKSiT współorganizatorami był GOPS Sokolniki.

50latGOKSiT

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji przedstawiającej 50 lat historii Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Turystyki w Sokolnikach.

 

101 Rocznica Odzyskania przez Polskę Niepodległości Obchody 101 Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości rozpoczęły się podniosłą mszą świętą za ojczyznę w Kościele Parafialnym p.w. św. Mikołaja w Sokolnikach.