Grudniowe niespodzianki i rozstrzygnięcie konkursu Grudzień to miesiąc świąteczny i miły dla każdego , pełen dobroci.
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sokolnikach także nie zapomniał o zbliżających się Świętach Bożego Narodzenia a zwłaszcza o naszych najmłodszych aby sprawić im jak najwięcej radości.

GOPS logo Gminny Osrodek Pomocy Społecznej w Sokolnikach informuje, że w związku z informacją z Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej Zarząd Okręgowy w Sieradzu , na potrzeby ustalenia prawa do pomocy żywnościowej z POPŻ 2014-2020 wlicza się 500+ świadczenie uzupełniające dla osób niezdolnych do samodzielnej egzystencji.

phoca thumb m 8 Każdy jubileusz jest okazją do świętowania, ale na szczególną uwagę zasługuje tak wspaniała rocznica jak 50 lecie pożycia małżeńskiego. Właśnie taka rocznica – Złote Gody obchodzona była w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Turystyki w Sokolnikach w dniu 27 listopada 2019 roku.

Warsztaty z GOPS

Jedną z tradycji bożonarodzeniowych jest wysyłanie kartek świątecznych z życzeniami.
Kartki to tradycja, bez której nie wyobrażamy sobie Świąt. I chociaż obecnie wiele osób decyduje się na wysyłanie sobie życzeń w formie elektronicznej (e-mailem lub SMS-em) to kartki świąteczne nadal mają w sobie niepowtarzalny klimat.

50latGOKSiT

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji przedstawiającej 50 lat historii Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Turystyki w Sokolnikach.

 

UKS Piłkarz Sokolniki na turnieju w Białej - 24.11.2019 W dniu 24 listopada 2019 roku odbył się pierwszy z czterech turniejów White Ligi organizowany przez GLKS Biała z udziałem UKS Piłkarz Sokolniki w roczniku 2009 i młodsi.

zak sez 3 W sobotę 16 listopada w miejscowości Kostrzewy na terenie Gminy Galewice odbyły się XV Mistrzostwa Młodych w BnO. Był to zarazem ostatni start w lesie dla zawodników UKS Grom Sokolniki, UKS GOK Galewice, MUKS Junior Ochędzyn oraz UMLKS Start Wieruszów.

phoca thumb m DSC0657 W niedzielę 24 listopada w GOKSiT w Sokolnikach odbyła się biesiada ziemniaczana, organizowana przez Koło Gospodyń Wiejskich – Aktywne Kobiety oraz GOKSiT w Sokolnikach, realizowana przy pomocy finansowej Gminy Sokolniki.

I etap projektu - „Anna Walentynowicz – słowami Gminy Sokolniki” W dniu wczorajszym od spotkania w Szkole Podstawowej w Pichlicach oraz w Starym Ochędzynie rozpoczęliśmy realizację projektu „Anna Walentynowicz – słowami Gminy Sokolniki”.