Przekazanie artefaktów wydobytych na cmentarzu w Ochędzynie 15 października 2019 r. w Muzeum Ziemi Wieluńskiej odbyło się przekazanie artefaktów wydobytych podczas prac ekshumacyjnych na cmentarzu w Starym Ochędzynie.

prusak 15 Dla mieszkańców sołectwa Prusak miesiąc październik stanowił czas integracji.

GOPS logo Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sokolnikach informuje, iż można już składać wnioski w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020.

informator seniora Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sokolnikach we współpracy z tutejszym Urzędem Gminy w odpowiedzi na potrzeby osób starszych stworzył Informator Seniora.

UKS Piłkarz Sokolniki W dniu 12 października 2019 r na boisku sportowym w Skomlinie odbył się czwarty turniej organizowany przez GLKS Biała w roczniku 2009 i młodsi z udziałem UKS Piłkarz Sokolniki.

UKS Piłkarz Sokolniki W dniu 10 października 2019 r na boisku sportowym w Osjakowie odbył się drugi turniej ligi powiatowej Wieluń w roczniku 2009 i młodsi z udziałem UKS Piłkarz Sokolniki.

phoca thumb m mecz lzs 7 LZS "Centra" Walichnowy pokonał Start Świątkowice z wynikiem 2:0 podczas meczu w Walichnowach w dniu 6 października 2019 roku.

UKS Piłkarz Sokolniki na turnieju w Konopnicy 07.10.2019 W dniu 7 października 2019 roku na boisku sportowym w Konopnicy odbył się 2 turniej z cyklu ligi powiatowej Wieluń w roczniku 2007 i młodsi z udziałem UKS Piłkarz Sokolniki.

phoca thumb m DSCN9877 Copy Udzielanie pierwszej pomocy powinno być nieodłączną umiejętnością każdego człowieka. Każdy z nas może stać się świadkiem zdarzenia, w którym ucierpieć może drugi człowiek. Nasze działania muszą być wówczas przemyślane, koniecznie trzeba pamiętać, że każda pomoc z naszej strony jest wskazana.

Jesienna akcja sprzątania starego cmentarza w Sokolnikach Pogoda dzisiaj nas nie rozpieszczała podczas jesiennej, przedświątecznej akcji sprzątania starego cmentarza w Sokolnikach. Jednak po raz kolejny społeczność naszej gminy zmobilizowała się i przyszła, aby zadbać o miejsce na którym spoczywają nasi przodkowie.