phoca thumb m wycieczka 8 W dniu 14 listopada uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Sokolnikach uczestniczyli w wycieczce do Kalisza i Gołuchowa. Byli to uczniowie klasy V a i b VI a i b, VII, VIII.

GOPS logo Komunikat dotyczący świadczenia wychowawczego 500 +
oraz świadczenia rodzinnego podlegającego koordynacji świadczeń

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sokolnikach w ślad za Łódzkim Urzędem Wojewódzkim w Łodzi informuje:

Jubileusz 50  - lecia Domu Kultury w Sokolnikach 24 maja 1969 roku w Sokolnikach otwarty został Wiejski Dom Kultury, budowany w czynie społecznym. Prace rozpoczęły się pod egidą Ochotniczej Straży Pożarnej w Sokolnikach, która zaangażowała w budowę mieszkańców Sokolnik i nie tylko.

Spotkanie z cyklu ABC świadomego seniora W ramach realizacji projektu socjalnego ABC Świadomego Seniora przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sokolnikach w dniu 13 listopada 2019 r na terenie miejscowego GOKSiT-u zorganizowano spotkanie profilaktyczne z przedstawicielem Komendy Powiatowej PSP w Wieruszowie panem Dariuszem Góreckim.

W barwach jesieni Jesień to niezwykły czas, który zaskakuje nas swymi skarbami i zachwyca pięknymi kolorami.

W dniu 12 listopada 2019 r Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sokolnikach zorganizował spotkanie na terenie GOKSiT w Sokolnikach pod hasłem „ Barwy jesieni”.

5 Senioralia Regionu Wieruszowskiego W dniu 8.11.2019 r. w Wieruszowskim Domu Kultury odbyły się 5 Senioralia Regionu Wieruszowskiego. GOKSiT w Sokolnikach przepięknie reprezentował Zespół Folklorystyczny "Sokolniki" oraz Duet Akordeonowy "Grzegorz&Roman".

101 Rocznica Odzyskania przez Polskę Niepodległości Obchody 101 Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości rozpoczęły się podniosłą mszą świętą za ojczyznę w Kościele Parafialnym p.w. św. Mikołaja w Sokolnikach.

Pełne niezwykłej energii spotkanie w Gminie Sokolniki W jesienny wieczór, 6 listopada mieszkańcy Gminy Sokolniki spotkali się z dwójką wybitnych dziennikarzy: Witoldem Szabłowskim i Marcinem Mellerem.

Miejsca pamięci poległych żołnierzy i zamordowanych przez okupantów mieszkańców gminy Sokolniki Podobnie jak w ubiegłych latach, w imieniu samorządu oraz społeczności Gminy Sokolniki członkowie Klubu Historycznego działającego przy GOKSiT w Sokolnikach przed uroczystością Wszystkich Świętych, złożyli kwiaty i zapalili znicze na grobach oraz w miejscach pamięci poległych żołnierzy i zamordowanych przez okupantów mieszkańców gminy Sokolniki.

UKS Piłkarz Sokolniki na turnieju w Białej - 26.10.2019 W dniu 26 października 2019 roku na boisku sportom w Białej odbył się 5 turniej w rundzie jesiennej organizowany przez GLKS Biała w roczniku 2009 i młodsi z udziałem UKS Piłkarz Sokolniki.