specjalistyczne Od dnia 15 lutego Fundacja Subvenio rozpoczęła w Łodzi realizację projektu: „ Specjalistyczne Centrum Pomocy” dla osób pokrzywdzonych przestępstwem. Do korzystania z usług Centrum zapraszamy osoby pokrzywdzone przestępstwem z terenu całej Polski. Centrum jest współfinansowane ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.

phoca thumb m IMG 0714 1 Żar lał się z nieba, ale my się nie poddawaliśmy! :) Dni Gminy Sokolniki dobiegły końca :) pełną atrakcji niedzielę rozpoczęliśmy występem zespołu folklorystycznego Sokolniki, który prężnie działa na terenie naszej gminy wciąż doskonaląc swoje talenty wokalne i instrumentalne.

karta platnicza urzad W Urzędzie Gminy w Sokolnikach można już płacić kartą płatniczą i telefonem. Urząd uczestniczy w Programie upowszechniania płatności bezgotówkowych w administracji publicznej przy użyciu terminali płatniczych.

Wójt Gminy Sokolniki zaprasza wszystkich Mieszkańców Gminy Sokolniki do korzystania
z systemu „Powiadomienia SMS".

Herb Gminy Sokolniki

W celu rejestracji wystarczy wysłać sms-a* na nr +48 661000397,w którego treści należy wpisać nazwę swojego sołectwa. Po prawidłowej rejestracji numeru telefonu w bazie, Użytkownik otrzyma zwrotną wiadomość SMS potwierdzającą prawidłową rejestrację