UKS Piłkarz Sokolniki W dniu 21 września 2019 roku na boisku sportowym w Stolcu odbył się turniej piłki nożnej rocznika 2009 i młodsi z udziałem UKS Piłkarz Sokolniki.

UKS Piłkarz Sokolniki W dniu 19 września 2019 roku na „Orliku” w Łubnicach odbył się turniej Ligii Powiatowej pod patronatem LZS Wieluń rocznika 2009 i młodsi z udziałem UKS Piłkarz Sokolniki.

Turniej rocznika 2007 na boisku w Sokolnikach W dniu 17 września 2019 roku na boisku sportowym w Sokolnikach odbył się turniej Ligii Powiatowej pod patronatem LZS Wieluń rocznika 2007 i młodsi z udziałem UKS Piłkarz Sokolniki.

Spotkanie seniorów z kosmetologiem Podczas wczorajszego (18.09.2019 r.) spotkania Związku Emerytów i Rencistów w GOKSiT w Sokolnikach rozmawialiśmy o pięknie i urodzie naszych Seniorów. Gościem specjalnym Seniorów była Pani Edyta Furowicz – kosmetolog z Centrum Kosmetologii Estetycznej w Wieruszowie.

O wychowaniu z psychologiem Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sokolnikach w ramach pracy z rodzinami w dniu 17 września 2019 r., na terenie miejscowego GOKSiT zorganizował grupowe warsztaty psychologiczne dla rodziców wychowujących dzieci w różnym wieku.

Herb Gminy Sokolniki W ostatnich latach coraz częściej występują gwałtowne zjawiska atmosferyczne, które wyrządzają coraz większe straty w różnego rodzaju majątku jaki posiadamy. eko region

phoca thumb m auschwitz 10 11 września 2019 r. odbyła się wycieczka mieszkańców Gminy Sokolniki. W wycieczce wzięło udział 50 osób w różnym wieku. Pierwszym punktem docelowym wycieczki była wizyta w Oświęcimiu i zwiedzanie Państwowego Muzeum Auschwitz-Birkenau. Blisko 3,5 godzinna wizyta w Miejscu Pamięci była szczególnym doświadczeniem dla każdej osoby.

phoca thumb m agenci 11 W nocy z piątku na sobotę (6/7 września 2019 r.) Biblioteka Publiczna Gminy Sokolniki gościła grupę młodych agentów, których zadaniem było odnalezienie niezwykle cennego historycznie złotego pierścienia ukrytego na terenie gminy.