W barwach jesieni Jesień to niezwykły czas, który zaskakuje nas swymi skarbami i zachwyca pięknymi kolorami.

W dniu 12 listopada 2019 r Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sokolnikach zorganizował spotkanie na terenie GOKSiT w Sokolnikach pod hasłem „ Barwy jesieni”.

5 Senioralia Regionu Wieruszowskiego W dniu 8.11.2019 r. w Wieruszowskim Domu Kultury odbyły się 5 Senioralia Regionu Wieruszowskiego. GOKSiT w Sokolnikach przepięknie reprezentował Zespół Folklorystyczny "Sokolniki" oraz Duet Akordeonowy "Grzegorz&Roman".

101 Rocznica Odzyskania przez Polskę Niepodległości Obchody 101 Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości rozpoczęły się podniosłą mszą świętą za ojczyznę w Kościele Parafialnym p.w. św. Mikołaja w Sokolnikach.

Pełne niezwykłej energii spotkanie w Gminie Sokolniki W jesienny wieczór, 6 listopada mieszkańcy Gminy Sokolniki spotkali się z dwójką wybitnych dziennikarzy: Witoldem Szabłowskim i Marcinem Mellerem.

Miejsca pamięci poległych żołnierzy i zamordowanych przez okupantów mieszkańców gminy Sokolniki Podobnie jak w ubiegłych latach, w imieniu samorządu oraz społeczności Gminy Sokolniki członkowie Klubu Historycznego działającego przy GOKSiT w Sokolnikach przed uroczystością Wszystkich Świętych, złożyli kwiaty i zapalili znicze na grobach oraz w miejscach pamięci poległych żołnierzy i zamordowanych przez okupantów mieszkańców gminy Sokolniki.

UKS Piłkarz Sokolniki na turnieju w Białej - 26.10.2019 W dniu 26 października 2019 roku na boisku sportom w Białej odbył się 5 turniej w rundzie jesiennej organizowany przez GLKS Biała w roczniku 2009 i młodsi z udziałem UKS Piłkarz Sokolniki.

UKS Piłkarz Sokolniki na turnieju w Mokrsku -24.10.2019 W dniu 24 października 2019 roku na orliku w Mokrsku odbył się 3 turniej ligi powiatowej LZS Wieluń w rundzie jesiennej w roczniku 2009 i młodsi z udziałem UKS Piłkarz Sokolniki.

specjalistyczne Od dnia 15 lutego Fundacja Subvenio rozpoczęła w Łodzi realizację projektu: „ Specjalistyczne Centrum Pomocy” dla osób pokrzywdzonych przestępstwem. Do korzystania z usług Centrum zapraszamy osoby pokrzywdzone przestępstwem z terenu całej Polski. Centrum jest współfinansowane ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.