podsumowanie Na pytanie: „co dzisiaj robimy?” z młodych, dziecięcych gardeł wydostał się radosny okrzyk: „Wszystko!”. I właśnie na swobodnym robieniu wszystkiego na co miały ochotę dzieci, dobiegły końca lipcowe zajęcia wakacyjne w Gminie Sokolniki.

phoca thumb m wakacje III 11 Uczestnikom zajęć wakacyjnych w Gminie Sokolniki nie zabrakło atrakcji również podczas minionego tygodnia. Dzieciaki rozpoczęły zajęcia od poznania roli pszczół dla życia na Ziemi.

phoca thumb m wakacje II 14 Drugi wakacyjny tydzień rozpoczął się artystyczną podróżą do słonecznej Hiszpanii. Gościem sokolnickiej młodzieży była Pani Monika Bień-Königsman, projektantka wnętrz, autorka m.in. książki "Ole!, Hiszpania dla dociekliwych".

phoca thumb m wakacje I 6 Tradycyjnie w pierwszym miesiącu wakacji młodzi mieszkańcy Gminy Sokolniki mają możliwość uczestniczenia w różnorodnych zajęciach i warsztatach tematycznych.

phoca thumb m IMG 0587 1 Pragnę serdecznie podziękować Mieszkańcom Gminy Sokolniki oraz wszystkim przybyłym gościom za udział w Dniach Gminy Sokolniki połączonych z pierwszym zlotem foodtrucków organizowanych w dniach 28 – 30 czerwca 2019 roku.

phoca thumb m IMG 0714 1 Żar lał się z nieba, ale my się nie poddawaliśmy! :) Dni Gminy Sokolniki dobiegły końca :) pełną atrakcji niedzielę rozpoczęliśmy występem zespołu folklorystycznego Sokolniki, który prężnie działa na terenie naszej gminy wciąż doskonaląc swoje talenty wokalne i instrumentalne.

phoca thumb m 030 1 Pierwszy dzień za nami !!! Sporo się działo :) Grupa taneczna MADAR oficjalnie rozpoczęła obchody Dni Gminy Sokolniki 2019 czterema choreografiami tanecznymi 💃💃

Turniej piłki siatkowej plażowej 35+ Wzorem lat ubiegłych, również w ramach tegorocznych Dni Gminy Sokolniki, zorganizowano turniej piłki siatkowej plażowej 35+.

Zawody wędkarskie na zbiorniku 'Okoń' Wędkarze z Gminy Sokolniki oddawali się łowieniu ryb z pasją od godziny 6:00 rano w sobotę 29 czerwca na zbiorniku "Okoń" w Gumniskach.

Taneczne show w gminie Sokolniki Magia kolorów, gracja ruchów, wymyślne stroje i wielkie emocje. Wszystko to można było podziwiać 17 czerwca w sali GOKSiT w Sokolnikach w ramach Gminnego Turnieju Tańca.