oplatek Rok rocznie w pierwszych dniach Nowego Roku w naszej gminie organizowane jest noworoczne spotkanie dla seniorów, osób starszych oraz samotnych. Organizatorem spotkania jest Gmina Sokolniki oraz GOKSiT w Sokolnikach.

TAK mikołajki 8 grudnia w GOKSiT w Sokolnikach zorganizowaliśmy po raz kolejny zabawę mikołajkową dla dzieci.

turniej siatkowki 8 grudnia w sali gimnastycznej gimnazjum w Sokolnikach odbył się VIII Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej +35 o Puchar Wójta Gminy Sokolniki.

6 grudnia W dniu dzisiejszym świętujemy ważny dzień, na który czekają wszystkie dzieci, te małe i te większe również.

Przegląd Chórów i Zespołów Śpiewaczych  w Sokolnikach Po raz X w Sokolnikach odbył się Powiatowy Przegląd Chórów i Zespołów Śpiewaczych. W tym roku wprowadzono kilka zmian dotyczących lokalizacji i czasu trwania tej uroczystości.

wizyta We wtorkowe przedpołudnie uczniowie z Zespołu Szkół w Tyblach odwiedzili Urząd Gminy w Sokolnikach.

I sesja Sesję otworzył i poprowadził, do momentu wyboru Przewodniczącego, radny najstarszy wiekiem. Funkcja ta przypadła Panu Zdzisławowi Mielczarkowi.

opus granty2018

Celem projektu była integracja międzypokoleniowa 100 mieszkańców gminy Sokolniki w oparciu o rocznicę 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Nieszpory dla Niepodległej w Starym Ochędzynie Uczniowie Szkoły Podstawowej w Starym Ochędzynie wspólnie z Orkiestrą Dętą z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości w sobotnie popołudnie zaprezentowali przedstawienie – „Nieszpory dla Niepodległej”.

 Powiatowe Obchody 100 Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości w Sokolnikach Powiatowe obchody 100 Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości rozpoczęły się mszą święta w Kościele Parafialnym p.w. Św. Mikołaja w Sokolnikach. Następnie wszyscy obecni przemieścili się pod obelisk ku czci Józefa Piłsudskiego, znajdujący się przy budynku Urzędu Gminy w Sokolnikach, aby uroczyście odśpiewać hymn narodowy.