Jesienna akcja sprzątania starego cmentarza w Sokolnikach Przepiękna pogoda towarzyszyła jesiennej, przedświątecznej akcja sprzątania starego cmentarza w Sokolnikach. Pogoda podczas takich akcji jest bardzo ważna.

Impreza integracyjna W minioną sobotę w miejscowości Wiktorówek odbyła się II integracyjna impreza plenerowa.

Dzień Przedszkolaka Na okoliczność Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka do naszych przedszkoli zawitała delegacja z Urzędu Gminy w Sokolnikach. Dla dzieci z tej okazji zostały przygotowane drobne upominki, a spotkanie wypełnione było życzeniami i uśmiechami, które następnie uwieczniono na wspólnym zdjęciu.

Obchody 79 rocznicy wybuchu II wojny światowej 1 września już o godzinie 4:40 zaproszeni goście, delegacje oraz mieszkańcy Gminy Sokolniki tłumnie zgromadzili się pod budynkiem Urzędu Gminy w Sokolnikach, aby wspólnie uczcić pamięć poległych podczas II wojny światowej.

Straż W dniu 27.08.18r. w Walichnowach miało miejsce uroczyste przekazanie sprzętu strażackiego na potrzeby jednostki OSP w Walichnowach.

Impreza integracyjna sołectwa Bagatelka Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z drugiej edycji imprezy integracyjnej sołectwa Bagatelka!

Rozpoczął się piknik rodzinny w miejscowości Walichnowy! Mieszkańcy ze swoimi pociechami przybyli na boisko sportowe, aby wspólnie, w słoneczne popołudnie spędzić czas na świeżym powietrzu.

Przebudowa drogi gminnej 118211E w Pichlicach (Jasieniach) zakończona! Przedsiębiorstwo LARIX Sp. z o.o. z Lublińca zakończyło prace budowlane związane z przebudową drogi gminnej 118211E na odcinku łączącym Pichlice z Borkami. Przedsiębiorstwo na mocy umowy zawartej z Gminą Sokolniki przebudowano 1,8km drogi.

 

C-BooL Niesamowity koncert C-BooLa w Sokolnikach!