przedszkolaki Dnia 9 listopada w Przedszkolu Samorządowym w Sokolnikach odbyły się uroczystości związane z Rocznicą Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Koncert z okazji 100 – lecia Odzyskania Niepodległości W niedzielę 4 XI 2018 r., w sali Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Turystyki w Sokolnikach odbył się koncert pt. „Śpiewamy dla Niepodległej” . Uroczystość słowno - muzyczna została przygotowana przez GOKSiT w Sokolnikach, współfinansowana przez Gminę Sokolniki.

Wycieczka do Warszawy w ramach projektu „Śladami Niepodległej” Dnia 17 października 2018r. w ramach projektu „Śladami Niepodległej” odbyła się jednodniowa wycieczka do Warszawy w której wzięło udział 45 chętnych mieszkańców Gminy Sokolniki.

 Ostatnia sesja Rady Gminy Sokolniki w kadencji 2014-2018 W czwartek 18 października odbyła się ostatnia w kadencji 2014-2018 sesja Rady Gminy Sokolniki.  

Jesienna akcja sprzątania starego cmentarza w Sokolnikach Przepiękna pogoda towarzyszyła jesiennej, przedświątecznej akcja sprzątania starego cmentarza w Sokolnikach. Pogoda podczas takich akcji jest bardzo ważna.

Impreza integracyjna W minioną sobotę w miejscowości Wiktorówek odbyła się II integracyjna impreza plenerowa.

Dzień Przedszkolaka Na okoliczność Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka do naszych przedszkoli zawitała delegacja z Urzędu Gminy w Sokolnikach. Dla dzieci z tej okazji zostały przygotowane drobne upominki, a spotkanie wypełnione było życzeniami i uśmiechami, które następnie uwieczniono na wspólnym zdjęciu.

Obchody 79 rocznicy wybuchu II wojny światowej 1 września już o godzinie 4:40 zaproszeni goście, delegacje oraz mieszkańcy Gminy Sokolniki tłumnie zgromadzili się pod budynkiem Urzędu Gminy w Sokolnikach, aby wspólnie uczcić pamięć poległych podczas II wojny światowej.

Straż W dniu 27.08.18r. w Walichnowach miało miejsce uroczyste przekazanie sprzętu strażackiego na potrzeby jednostki OSP w Walichnowach.

Impreza integracyjna sołectwa Bagatelka Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z drugiej edycji imprezy integracyjnej sołectwa Bagatelka!