zdjecie Kolejna dawka zdjęć z festynu w Sokolnikach. Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę wręczyliśmy mnóstwo nagród, których sponsorami byli nasi lokalni przedsiębiorcy.

Pokaz kulinarny Mateusza Gesslera Wybitny restaurator przygotował w niedzielę dla mieszkańców Gminy Sokolniki przepyszne dania: risotto z kurkami oraz ptysie z kozim serem. Po degustacji posiłków każdy zainteresowany mógł zrobić sobie pamiątkową fotografię z naszym  gościem- autorytetem kulinarnym Mateuszem Gesslerem! :)

aFTER pARTY Zapraszamy do obejrzenia fotoreacji z koncertu After Party w Sokolnikach! 

folklor Fotorelacja z II dnia festynu w Sokolnikach.

A tak bawiliśmy się na zabawie tanecznej na Dniach Gminy Sokolniki!

 

29 lipca- II dzień festynu, w programie m.in: pokaz kulinarny Mateusza Gesslera, koncert zespołu After Party, koncert C-BooLa, konkursy z cennymi nagrodami.
Na stoiskach promocyjnych spotkać było można naszych lokalnych przedsiębiorców.

Nagrody Zapraszamy do obejrzenia kolejnej fotorelacji z I dnia festynu w Sokolnikach.

TAK Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z I dnia tegorocznego festynu w Sokolnikach. 

Megapiaskownica w parku w Sokolnikach Choć aura podczas tegorocznej MEGAPIASKOWNICY nas nie rozpieszczała, na szczęście na zakończenie pogoda i frekwencja były wręcz wymarzone :). Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tej imprezy.

Wizyta Marszałka Marszałek Województwa Łódzkiego Witold Stępień zaszczycił swą obecnością Gminę Sokolniki, by oficjalnie wraz z Wójtem Gminy Sokolniki Sylwestrem Skrzypkiem wkopać symboliczny szpadel, rozpoczynając tym samym największą inwestycję ostatnich lat- budowę kanalizacji w Gminie Sokolniki.

Nie było czasu na nudę - zajęcia wakacyjne 2018 Wakacje to wymarzony czas odpoczynku, zabawy i leniuchowania. Tradycyjnie już dzieci z Gminy Sokolniki mogły skorzystać z bezpłatnych, dwutygodniowych zajęć przygotowanych przez GOKSiT we współpracy z BPGS.